Cavalier King Charles Spaniel
klub Čech, Moravy a Slezska


Pes dobrý spoluobčan

— seznam psů a psovodů s úspěšně složenou zkouškou —

Bronzová zkouška

19.6.2011, Vanov, komisař: Libor Král
PesPsovod
USCHI ze Zámku Lešná
CKCS
Běla Sochorová
VIRGINIE ze Zámku Lešná
CKCS
Běla Sochorová
PINKY POINT ze Zámku Lešná
CKCS
Běla Sochorová
KOMTESA ze Zámku Lešná
CKCS
Linda Weidnerová
FEABEE JES Tempo-Krč
CKCS
Šimon Čermák
VIKTORIA ze Zámku Lešná
CKCS
Linda Weidnerová
ABIGAIL ISABELLA Darlaimy
CKCS
Iveta Slabá
CRISTEL z Derylova panství
CKCS
Petra Breineková
APUNTA Malcriado de la Casa
CKCS
Dagmar Mlýnková
COLETTE Bezzábran
CKCS
Dagmar Mlýnková
ARTUR Koblížek
CKCS
Lucie Veselá
DANAE do Kapsy
CKCS
Zuzana Stádníková
NEOMÉNIE z Panství Lomnice
CKCS
Lenka Křupková
TESALONA ze Zámku Lešná
CKCS
Lenka Pašková
BANDITO TERNO z Kamilkové zahrady
CKCS
Jitka Vondráková
FLUFFY z Královského města
CKCS
Táňa Klodwigová
BASTY TERNO z Kamilkové zahrady
CKCS
Katka Koželková
ADINA od Žižkovské hraběnky
CKCS
Eva Kusová
ENGIE z Bořkovických lesů
CKCS
Magdaléna Lemfeldová
CAREVNA Katčina Smečka
Hovaward
Michaela Weidnerová
CHRISTINE QUEEN Zlatý kavalír
CKCS
Klára Vítková
 

Bronzová zkouška

3.9.2011, Brodek u Prostějova, komisař: Libor Král
PesPsovod
ARCHIE od Hlučínského jezera
CKCS
Kateřina Anderková
BRISTOL od Hlučínského jezera
CKCS
Kateřina Anderková
BECKY Čajový lístek
CKCS
Kateřina Anderková
EVENING STAR Pomeranian Beauties
CKCS
Kateřina Anderková
ALFI Sylena
CKCS
Michaela Čermáková
 

Bronzová zkouška

17.6.2012, Srnčí, komisař: Oldřich Bayer
PesPsovod
FRENZY z Derylova panství
CKCS
Petra Breineková
ANGELA z Derylova panství
CKCS
Petra Breineková
DAPHNE Kolonáda Poděbrady
CKCS
Dagmar Mlýnková
ULRICH TRES z Císařského mlýna
CKCS
Miloš Kopecký
KENYA Zaječická horka
CKCS
Jana Hořínková
DARLING od Vyšebrodského kláštera
CKCS
Magdaléna Kusová
ANETKA Arga-Star
CKCS
Magdaléna Kusová
BLACK BELLE Obludárium
CKCS
Iva Novotná
EMANUEL BLACK z Dvorů Stanislavic
CKCS
Martina Bittnerová
BASTIEN GOLD od Zlatého Roxe
CKCS
Zdeňka Matoušková
GOLDEN FIRE z Vrchu králů
CKCS
Miroslav Mašita
IRWING SIR Zlatý kavalír
CKCS
Miroslav Mašita
AMALIE Doc Biscuit
CKCS
Eva Matoušková
ANDREW Amicitia Fidelis
CKCS
Eva Matoušková
EBBI ROSE Bezzábran
CKCS
Šárka Křesťanová
NELA
CKCS
Veronika Sidorová
LAKY
CKCS
Eva Kozáková
FIDO
Jezevčík
Martina Kejhová
TRANCE Bohemia Alké
Border Collie
Zuzana Křesťanová
 

Stříbrná zkouška

17.6.2012, Srnčí, komisař: Libor Král
PesPsovod
CRISTEL z Derylova panství
CKCS
Petra Breineková
APUNTA Malcriado de la Casa
CKCS
Dagmar Mlýnková
NEOMÉNIE z Panství Lomnice
CKCS
Lenka Křupková
ALFI Sylena
CKCS
Michaela Čermáková
ARCHIE od Hlučínského jezera
CKCS
Kateřina Anderková
ADINA od Žižkovské hraběnky
CKCS
Eva Kusová
EVENING STAR Pomeranian Beauties
CKCS
Kateřina Anderková
DANAE do Kapsy
CKCS
Zuzana Stádníková
BANDITO TERNO z Kamilkové zahrady
CKCS
Jitka Vondráková
TESALONA ze Zámku Lešná
CKCS
Lenka Pašková
BRISTOL od Hlučínského jezera
CKCS
Kateřina Anderková
ENGIE z Bořkovických lesů
CKCS
Magdaléna Lemfeldová
COLETTE Bezzábran
CKCS
Dagmar Mlýnková
FLUFFY z Královského města
CKCS
Táňa Klodwigová
 

Stříbrná zkouška

1.9.2012, Brodek u Prostějova, komisař: Libor Král
PesPsovod
FEABEE JES Tempo-Krč
CKCS
Šimon Čermák
 

Bronzová zkouška

16.6.2013, Srnčí, komisař: Michaela Čermáková
PesPsovod
AMÁLKA VIOLET Indigrace
CKCS
Jana Minářová
AMAIA DAISY Indigrace
CKCS
Daniela Petříková
RAMONA ze Západní stráně
CKCS
Markéta Řeháčková
VERONA ze Zámku Lešná
CKCS
Jiří Hlaváč
EVOLET z Královského města
CKCS
Radka Provazníková
JOE BLACK Spanilá věž
CKCS
Miloš Kopecký
FILLIP BLACK Salvia Rose
CKCS
Klára Sedláčková
OXANA ze Západní stráně
CKCS
Lenka Bednářová
CATLIN Nova Citro
CKCS
Alena Fritschová
ZARIEL ze Zámku Lešná
CKCS
Eliška Provazníková
FERRARI IMPERIO Tricyrtis
CKCS
Jana Pavlíčková
ISIS DEA Zlatý kavalír
CKCS
Rostislav Minář
TIMMY
CKCS
Kateřina Arabaszová
ANGEL COCO Magnolia PassCo
CKCS
Lucia Domaníková
 

Stříbrná zkouška

16.6.2013, Srnčí, komisař: Oldřich Bayer
PesPsovod
ULRICH TRES z Císařského mlýna
CKCS
Miloš Kopecký
ANGELA z Derylova panství
CKCS
Petra Breineková
FRENZY z Derylova panství
CKCS
Petra Breineková
EBBI ROSE Bezzábran
CKCS
Šárka Křesťanová
AMALIE Doc Biscuit
CKCS
Eva Matoušková
ANDREW Amicitia Fidelis
CKCS
Eva Matoušková
NELA
CKCS
Veronika Sidorová
VIKTORIA ze Zámku Lešná
CKCS
Linda Weidnerová
ANETKA Arga-Star
CKCS
Josef Kus
LAKY
CKCS
Eva Kozáková
 

Zlatá zkouška

16.6.2013, Srnčí, komisař: Libor Král
PesPsovod
DANAE do Kapsy
CKCS
Zuzana Stádníková
 

Bronzová zkouška

15.6.2014, Srnčí, komisař: Libor Král
PesPsovod
ARNIE z Čertova poupěte
CKCS
Barbora Staufčíková
INDIANA BLACK Zlatý kavalír
CKCS
Lenka Nováková
VINIE GOLD Fraking
CKCS
Nikola Marešová
BETHANY GOLD Indigrace
CKCS
Barbora Bašková
FLANAGEN Bezzábran
CKCS
Lenka Svobodová
ALEXIUS Černý turmalín
CKCS
Simona Patočková
JOSEFINA HONEY BLACK z Dvorů Stanislavic
CKCS
Šárka Křesťanová
FIRST POLLY BELLE od Jihlavské brány
CKCS
Petra Stříšovská
HERMINEK HENRI Nikippé
CKCS
Barbora Staufčíková
FIGARO ALFI od Vyšebrodského kláštera
CKCS
Linda Víšková
ALBUS PERCI z Královských mlýnů
CKCS
Marie Ryšavá
RAINBOW ROSE Puella Fera
Australský ovčák
Lucie Horáková
 

Stříbrná zkouška

15.6.2014, Srnčí, komisař: Michaela Čermáková
PesPsovod
OXANA ze Západní stráně
CKCS
Lenka Bednářová
FERRARI IMPERIO Tricyrtis
CKCS
Jana Pavlíčková
DARLING od Vyšebrodského kláštera
CKCS
Eva Kusová
 

Bronzová zkouška

14.6.2015, Habr u Rokycan, komisař: Libor Král
PesPsovod
COMEDY HIP HOP Scherzo Capriccioso
CKCS
Klára Ondrysková
COUNTRY Scherzo Capriccioso
CKCS
Aneta Ondrysková
QVADRIC z Panství Lomnice
CKCS
Marie Ryšavá
Baruška
Grifonek
Eva Kusová
 

Stříbrná zkouška

14.6.2015, Habr u Rokycan, komisař: Libor Král
PesPsovod
EMANUEL BLACK z Dvorů Stanislavic
CKCS
Martina Bittnerová
FILLIP BLACK Salvia Rose
CKCS
Klára Sedláčková
FIGARO ALFI od Vyšebrodského kláštera
CKCS
Linda Víšková
RAINBOW ROSE Puella Fera
Australský ovčák
Lucie Horáková
 

Bronzová zkouška

12.6.2016, Srnčí u Moravské Třebové, komisař: Michaela Čermáková
PesPsovod
FLAVIO GOLD od Zlatého Roxe
CKCS
Mirek Fabiánek
MERKUCIO MELODY Minowara
CKCS
Nela Víšková
FABRICIO ALFI od Vyšebrodského kláštera
CKCS
Lucie Tesařová
GARIBALDI od Vyšebrodského kláštera
CKCS
Jitka Vondráková
CAMBRAI Jollynea's
CKCS
Zuzana Stádníková
BYANCA Sweet Cavaliers
CKCS
Zuzana Rajmicová
A-RUBENS Rubínový květ
CKCS
Mirek Fabiánek
 

Stříbrná zkouška

12.6.2016, Srnčí u Moravské Třebové, komisař: Libor Král
PesPsovod
ALBUS PERCI z Královských mlýnů
CKCS
Marie Ryšavá
JOE BLACK Spanilá věž
CKCS
Miloš Kopecký
 

Zlatá zkouška

12.6.2016, Srnčí u Moravské Třebové, komisař: Libor Král
PesPsovod
FILLIP BLACK Salvia Rose
CKCS
Klára Sedláčková
FIGARO ALFI od Vyšebrodského kláštera
CKCS
Linda Víšková
Rainbow Rose Puella Fera
Australský ovčák
Lucie Horáková
 

Bronzová zkouška

18.6.2017, Srnčí, komisař: Michaela Čermáková
PesPsovod
ARMANI LOVER Cinnamon Beauty
CKCS
Hana Heidlerová
CARAMELA Indigrace
CKCS
Lenka Nováková
CASIOPEA Indigrace
CKCS
Tereza Klásková
BERNADETA ze Zámku Lešná
CKCS
Romana Tyslová
FALCO z Královských mlýnů
CKCS
Naděžda Marvanová
EL NIŇO ze Zámku Lešná
CKCS
Romana Tyslová
DOROTEA Černý turmalín
CKCS
Aneta Chytilová
BALANTINE Černý turmalín
CKCS
Šárka Křesťanová
ROXIE CHARMING Terako
CKCS
Alena Fildánová
CALIOPE BLACK ORCHID Dagymery
CKCS
Petra Breineková
AISHA
CKCS
Alena Fildánová
 

Stříbrná zkouška

18.6.2017, Srnčí, komisař: Libor Král
PesPsovod
CAMBRAI Jollynea's
CKCS
Zuzana Stádníková
JOSEFINA HONEY BLACK z Dvorů Stanislavic
CKCS
Šárka Křesťanová
 

Zlatá zkouška

18.6.2017, Srnčí, komisař: Libor Král
PesPsovod
EMANUEL BLACK z Dvorů Stanislavic
CKCS
Martina Bittnerová
ALBUS PERCI z Královských mlýnů
CKCS
Marie Ryšavá