Cavalier King Charles Spaniel
klub Čech, Moravy a Slezska


Klubový šampion 2016
A-RUBENS Rubínový květ
Zdeňka Matoušková
Klubový šampion 2001
AGATHON Spanilá věž
 
Klubový šampion 2010
AICK z Derylova panství
Michaela Kudláčková + Michal Kudláček
Klubový šampion 2016
ALAINN PRIMA Petulenka
Lenka Pašková
Klubový šampion 2009
ALFI Sylena
Michaela Čermáková
Klubový šampion 2013
Aneridee COMANCHE MORNING SUN
Olga Záleská
Klubový šampion 2012
ANGEL COCO Magnolia PassCo
Katarína Domaníková
Klubový šampion 2009
Angel's Pride NAPOLEONE
Libuše Kristová
Klubový šampion 2008
ANGELINA JOLIE do Kapsy
Lucie Kudláčková
Klubový šampion 2008
Anncourt FABERGE
Kateřina Šmejkalová + Radek Šmejkal
Klubový šampion 2002
Anncourt HONEY HONEY
Kateřina Šmejkalová + Annukka Paloheimo
Klubový šampion 2006
Anncourt TEDDY BEAR
Kateřina Šmejkalová + Radek Šmejkal
Klubový šampion 1999
ARIEN Rubínové srdce
M. Znamenáčková
Klubový šampion 2014
ARNIELLE TINI Biely démon
Petra Lackovičová
Klubový šampion 2013
ARTUR Koblížek
Lucie Veselá
Klubový šampion 2012
ASTA LA VISTA BABY Chilli Koliba
L'ubica Jankovičová
Klubový šampion 2008
Babbler's LATEST NEWS
Ingrid Mikulášová
Klubový šampion 2009
BABETTE Syparo
Martina Králová
Klubový šampion 2001
BAHIA LAURA Kodaikanal
Hana Černá
Klubový šampion 2009
BAILEYS of An Excellent Choice
Libuše Dosedělová + Iva Dosedělová
Klubový šampion 2015
BALLANTINES z Březovských luk
Jaroslav Šilhár
Klubový šampion 2010
BARKAROLA Scherzo Capriccioso
Martina Králová + Libor Král
Klubový šampion 2015
BATUL Cavalier Prague
Janka Točíková
Klubový šampion 2011
BAYARDI PERI Biely démon
Běla Sochorová
Klubový šampion 2009
BAYARDI PERI Biely démon
Běla Sochorová
Klubový šampion 2016
BEATRIS Gold Wiktoris
Josef Štětina
Klubový šampion 2012
BEST of Chilli Koliba
L'ubica Jankovičová
Klubový šampion 2013
BLACK BELLE Obludárium
Iva Novotná
Klubový šampion 2013
BLACK SABBATH BOU Magnolia PassCo
Katarína Domaníková
Klubový šampion 2001
BLENHEIM BELLE Kodaikanal
Alena Fritschová
Klubový šampion 2003
BON PARI Merlin Bohemia
Vladimír Šmerda
Klubový šampion 2004
BONIFÁC Fimfárum
Pavel Krenk
Klubový šampion 2016
Bonitos Companeros BELLINI
Hana Šašková
Klubový šampion 2010
Bonitos Companeros ITZI BITZI TINI WINY
Hana Šašková
Klubový šampion 2011
Bonitos Companeros YES WE CAN RED
Hana Šašková
Klubový šampion 2014
BORDEAUX le CHARME Jollynea's
Lenka Křupková
Klubový šampion 2009
BRINCLEY SIRI Biely démon
Lucie Kudláčková
Klubový šampion 2008
CÁCORKA Fimfárum
Pavel Krenk
Klubový šampion 2008
CALYPSO PERI Biely démon
Ingrid Mikulášová
Klubový šampion 2012
CANDY z Vlčkovského splavu
L'ubica Jankovičová
Klubový šampion 2016
CASPIAN FINN z Královských mlýnů
Radka Bartmanová
Klubový šampion 2008
CAVINO-ANGEE fan de Zwemmer
Josef Vetešník + Alena Vetešníková
Klubový šampion 2013
CELESTÍNKA BOU Chilli koliba
L'ubica Jankovičová
Klubový šampion 2013
Clauberry MINT JULIP
Eva Machačová
Klubový šampion 2014
Clopsville BREEZER
Lenka Poláková
Klubový šampion 2001
COLLIN BOOM z Kamilkové zahrady
Zdena Šťulíková
Klubový šampion 2008
COWLEY z Vrchu králů
Daniela Fialová
Klubový šampion 1999
DALÍ Res Pretiosa
Marika Zdražilová
Klubový šampion 1999
DARK VELVET Serenade of Love
Běla Sochorová
Klubový šampion 2013
DAVINIA LANTARA Minowara
Jana Kudláková
Klubový šampion 2015
DELICATESSA Chilli koliba
L'ubica Jankovičová
Klubový šampion 2008
DOBRODĚJ Fimfárum
Pavel Krenk
Klubový šampion 2008
DORNIČKA Fimfárum
Pavel Krenk
Klubový šampion 2013
EBBI ROSE Bezzábran
Šárka Křesťanová
Klubový šampion 2009
EDEN BLACK z Hradu Doubravka
Blanka Kmochová
Klubový šampion 2010
EDEN BLACK z Hradu Doubravka
Blanka Kmochová
Klubový šampion 1999
EDWIN EARL v.d. Saarmühle
Běla Sochorová
Klubový šampion 2002
ELIOT ze Zámku Lešná
Hana Babová
Klubový šampion 2008
ELSA Caroli Regis
Jaromír Palán + Lucie Cikrtová
Klubový šampion 2011
EMA Fimfárum
Pavel Krenk
Klubový šampion 2013
EMANUEL BLACK z Dvorů Stanislavic
Jiřina Rašková
Klubový šampion 2011
EMIL Fimfárum
Pavel Krenk
Klubový šampion 2009
ENNESIE SIRI Biely démon
L'ubica Jankovičová
Klubový šampion 2010
ENNESIE SIRI Biely démon
L'ubica Jankovičová
Klubový šampion 2010
ENRICO PERI Biely démon
Eva Hrdličková
Klubový šampion 2008
EROICA PERI Biely démon
Ingrid Mikulášová
Klubový šampion 2015
ETAR Prokopská hvězda
Martina Kasanová
Klubový šampion 1999
FALA od Stříbrného groše
Zuzana Coufalová
Klubový šampion 2010
FANERETTE SIRI Biely démon
Ingrid Mikulášová
Klubový šampion 2014
FARANEL Prokopská hvězda
Věra Rejfková
Klubový šampion 2010
FELEEN od Ptačí skály
Josef Vetešník + Alena Vetešníková
Klubový šampion 2008
FELLINA Arušava
Josef Vetešník + Alena Vetešníková
Klubový šampion 2015
FIGARO ALFI od Vyšebrodského kláštera
Petra Víšková
Klubový šampion 2003
FIGARO ze Zámku Lešná
Hana Šašková
Klubový šampion 2008
FIORINO Merlin Bohemia
Marcela Hroncová
Klubový šampion 2014
FLANAGEN Bezzábran
Marek Svoboda
Klubový šampion 2015
FLAVIO GOLD od Zlatého Roxe
Zdeňka Matoušková
Klubový šampion 2002
FLAVIUS ze Zámku Lešná
Hana Šašková
Klubový šampion 2010
FLEUR Gorcorgi
Mária Predná
Klubový šampion 2013
FRANCO Krásná louka
Michaela Ouředníková
Klubový šampion 2008
FREESIA Merlin Bohemia
Kateřina Šmejkalová + Radek Šmejkal
Klubový šampion 2009
GALÁN Caroli Regis
Jaromír Palán + Lucie Cikrtová
Klubový šampion 2009
GALLANTE Merlin Bohemia
Alena Číhalová
Klubový šampion 2002
GASPÉ Kodaikanal
Hana Babová
Klubový šampion 2011
GAWIN Minowara
L'ubica Jankovičová
Klubový šampion 2009
GEDEON Caroli Regis
Jaromír Palán + Lucie Cikrtová
Klubový šampion 2016
GENIUS Buco Cassanova
Martina Kasanová
Klubový šampion 2008
GERTRUDA TWAI z Císařského mlýna
Jaromír Palán + Lucie Cikrtová
Klubový šampion 2008
GINFIZZ Sladká krása
Jaromír Palán + Lucie Cikrtová
Klubový šampion 2010
GOETTA Spanilá věž
Petra Lackovičová
Klubový šampion 2008
GREYSTOKE PERI Biely démon
Ingrid Mikulášová
Klubový šampion 2016
GULIETTA Magnolia PassCo
Iva Novotná
Klubový šampion 2001
Hackensack KRASH BOOM BANG
Zuzana Coufalová
Klubový šampion 1999
Hackensack TEMPTATION
Zuzana Coufalová
Klubový šampion 1999
HAIDI z Diova chrámu
Alžběta Šmídová
Klubový šampion 2016
HAPPY BEAUTY Bezzábran
Josef Štětina
Klubový šampion 2005
HAPPY z Horpu
Daniela Fialová
Klubový šampion 2015
HARRY POTTER Krásná louka
Vladimíra Jalůvková
Klubový šampion 2010
HEDELLAY FOON Charmader
Dana Vykoukalová
Klubový šampion 2010
HEURÉKA SIRI Biely démon
Michaela Ouředníková
Klubový šampion 2009
HILLARY CARMEN z Mokropes
Alena Číhalová
Klubový šampion 2010
CHANTÉ z Vrchu králů
Iveta Loudová
Klubový šampion 2015
CHARLOTA Krásná louka
Michaela Ouředníková
Klubový šampion 2010
CHERRY AN od Ptačí skály
Josef Vetešník + Alena Vetešníková
Klubový šampion 2009
CHIANTI z Vrchu králů
Mária Predná
Klubový šampion 2009
CHRISTOPER z Panství Lomnice
Helena Majerníková
Klubový šampion 2015
IAN DANIEL Minowara
Milan Ječný
Klubový šampion 2012
IASMEEN Terako
Kateřina Viktorinová
Klubový šampion 2009
IDISS SIRI Biely démon
Ingrid Mikulášová
Klubový šampion 2001
Immenhof's HEARTBREAKER
Kateřina Šmejkalová + Radek Šmejkal
Klubový šampion 2016
IRIS Caroli Regis
Jaromír Palán + Lucie Cikrtová
Klubový šampion 2007
IRISKA od Zlatého Roxe
Marie Kulhavá
Klubový šampion 2006
ISABELA Sladká krása
Dana Vykoukalová
Klubový šampion 2010
ISIS DEA Res Pretiosa
Helena Majerníková
Klubový šampion 2014
JESSY Canis Satelles
Božena Grzesik
Klubový šampion 2013
JOE BLACK Spanilá věž
Miloš Kopecký
Klubový šampion 2008
Kaishmar KARRIANNA'S DREAM
Daniela Fialová
Klubový šampion 2006
KAPUCÍN-KERRY ze Zámku Lešná
Michaela Burianová
Klubový šampion 2014
KATRIN Canis Satelles
Božena Grzesik
Klubový šampion 2009
KELSO SIRI Biely démon
Ingrid Mikulášová
Klubový šampion 2016
KHANDRA Merlin Bohemia
Ivana Lišková
Klubový šampion 2015
Kinvaar THE LOOK OF LOVE
Božena Grzesik
Klubový šampion 2010
L TWO LOVELY BERT z Usedlosti Újezdec
Olga Záleská
Klubový šampion 2006
LANCELOT Biely démon
Renata Drajsajtlová
Klubový šampion 2014
Liane's BRAVEHEART
Jaroslav Šilhár
Klubový šampion 2016
Liane's CLEVELAND
Jaroslav Šilhár
Klubový šampion 2009
LIMMERICK Sladká krása
Jeanette Laláková
Klubový šampion 2011
LYNN SEVI Biely démon
Ingrid Mikulášová
Klubový šampion 2016
MARSEY Merlin Bohemia
Miloslava Pavelková
Klubový šampion 2013
MÉDEA od Ptačí skály
Katarína Domaníková
Klubový šampion 2014
MERLIN Canis Satelles
Božena Grzesik
Klubový šampion 2008
METAXA PERI Biely démon
Ingrid Mikulášová
Klubový šampion 2011
MÉTIS od Ptačí skály
Soňa Teplá
Klubový šampion 2001
MICHELANGELO ze Zámku Lešná
Šárka Vlková
Klubový šampion 2010
MOLODĚC Sladká krása
Helena Majerníková
Klubový šampion 2008
MONTEK MAGIC ze Zámku Lešná
Dana Burianová
Klubový šampion 2008
My Exotic World PRETTY WOMAN
Daniela Fialová
Klubový šampion 2016
NERISSA Merlin Bohemia
Běla Sochorová
Klubový šampion 2010
NESSEEM SIRI Biely démon
Ingrid Mikulášová
Klubový šampion 1999
ONYX v.d. Saarmühle
Běla Sochorová
Klubový šampion 2008
ORLANDO ze Zámku Lešná
Hana Šašková
Klubový šampion 2008
OYREEN PERI Biely démon
Hana Brázdilová
Klubový šampion 1999
PALOMINO ze Zámku Lešná
Zuzana Coufalová
Klubový šampion 2015
PRETTY PEARL Canis Satelles
Božena Grzesik
Klubový šampion 2009
QERIDA PERI Biely démon
Ingrid Mikulášová
Klubový šampion 1999
QUEENIE ze Zámku Lešná
Zuzana Coufalová
Klubový šampion 2012
QUINETE TERNO z Kamilkové zahrady
Kateřina Šmejkalová + Radek Šmejkal
Klubový šampion 2010
QWILLERAN SIRI Biely démon
Ingrid Mikulášová
Klubový šampion 2015
ROMEO Canis Satelles
Božena Grzesik
Klubový šampion 2016
SAMBA Love Me
Lenka Poláková
Klubový šampion 2011
SHALIMMAR SIRI Biely démon
Ingrid Mikulášová
Klubový šampion 2010
SHALIMMAR SIRI Biely démon
Ingrid Mikulášová
Klubový šampion 2012
SMOKY von der Zigeunerkiefer
Dana Maděrová
Klubový šampion 2009
SUNNETTA PERI Biely démon
Ingrid Mikulášová
Klubový šampion 2015
SWEET DREAMS Canis Satelles
Božena Grzesik
Klubový šampion 2009
TIBERIAN Rubínový květ
Renata Drajsajtlová
Klubový šampion 2016
ULMA FOON Charmander
Dana Vykoukalová
Klubový šampion 2016
UNA FIORE Canis Satelles
Božena Grzesik
Klubový šampion 2007
URŠULA Fraking
Iveta Loudová
Klubový šampion 1999
VALENTIN z Kamilkové zahrady
Zdena Šťulíková
Klubový šampion 2001
VENDETA BLACK z Císařského Mlýna
 
Klubový šampion 2014
VIOLETA TERNO z Kamilkové zahrady
Lenka Pašková
Klubový šampion 2001
VIRGINIA z Císařského mlýna
Vlasta Holíková
Klubový šampion 2012
VIRGINIE ze Zámku Lešná
Běla Sochorová
Klubový šampion 2010
Volney BONANZA
Kateřina Šmejkalová + Radek Šmejkal
Klubový šampion 2009
Vouges KENNEDY
Michaela Ouředníková
Klubový šampion 2000
WRENN z Císařského mlýna
Alžběta Šmídová
Klubový šampion 2015
XIVERRE TINI Biely démon
Hana Šašková
Klubový šampion 2016
XIVERRE TINI Biely démon
Hana Šašková
Klubový šampion 2015
XTEMPORE OKTI Biely démon
Jiřina Rašková
Klubový šampion 2011
YSSIL SIRI Biely démon
Ingrid Mikulášová
Klubový šampion 2009
YUPPIE PERI Biely démon
Ingrid Mikulášová
Klubový šampion 2011
ZENNICA SIRI Biely démon
Ingrid Mikulášová