Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit
Uzávěrka přihlášek 8.8.2024
11.7.2024 20:46

Přidány propozice na výstavu
Posuzuje pan Jan Zdařil
11.7.2024 20:20

Přidány propozice na výstavu
Pozvání k posuzování přijaly Viera Stloukalová a Petra Lackovičová ze Slovenska
23.5.2024 16:11

S hlubokým zármutkem oznamujeme všem členům našeho klubu, že nás dne 24. června 2024 po krátké těžké nemoci opustil Ing. Pavel Krenk, dlouholetý chovatel našeho plemene a spolumajitel chovatelské stanice Fimfárum. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, tichou vzpomínku.
25.6.2024 21:17

... přejít na aktuality

Cavalier King Charles Spaniel - klub Čech, Moravy a Slezska

Cavalier King Charles Spaniel klub Čech, Moravy a Slezska je dobrovolným sdružením chovatelů, majitelů a příznivců psů plemene Cavalier King Charles Spaniel.

Klub

O plemeni kavalír King Charleš španěl

Malý milý společenský pejsek, vždy připraven se s vámi důkladně pomazlit, s neustále "rozesmátou" tlamičkou ochotnou cokoliv s chutí zblajznout, s velkýma kulatýma očima, hebkou srstí a věčně se vrtícím ocáskem - to je kavalír King Charles španěl!

O kavalírech

Chov kavalír King Charleš španělů

Co to je vlastně chov? Rozumí se tím cílevědomá plemenitba respektující především zásady genetického zdraví jedince i populace. Chov musí být řízen ve smyslu potlačování výskytu geneticky vázaných vad a chorob, všech dle standardu vyřazujících vad a s důrazem na zachování a podporu vlastností našeho plemene.

Chov

Klubové dokumenty

Na této stránce najdete řády, směrnice, stanovy a další dokumenty, které zpravuje klub. Vzhledem k tomu, že klub a tedy i jeho členové, spadají pod jim nadřízenou organizaci (v tomto případě ČMKU), je dobré prostudovat si i patřičné dokumenty jak ČMKU, tak i FCI.

Dokumenty ke stažení

Užitečné kynologické odkazy

Hledáte nějaké důležité kynologické odkazy? Pak jste zde naprosto správně!

Odkazy

FAQ - často kladené dotazy

Pro pomoc při práci se stránkami, přihlašováním se na akce a dalšími aktivitami v rámci klubu pro vás postupně zodpovídáme nejčastější dotazy. Kvůli množství dotazů jsou rozděleny.

FAQ

Kalendář akcí

V tomto přehledném kalendáři naleznete termíny všech nejdůležitějších akcí v České republice i v zahraničí, které by vás jako majitele kavalírů mohly zajímat. Jedná se především o mezinárodní a národní výstavy u nás, o vybrané zahraniční výstavy a dále o veškeré akce pořádané nebo podporované Cavalier King Charles Spaniel klubem Čech, Moravy a Slezska, o aktivity organizované majiteli kavalírů a o některé další zajímavé akce, na kterých byste rozhodně neměli chybět.

Zobrazení: po dnech | celkové
Bonitace a svody
Bonitace Zbýšov v Čechách 16.8.2024
16.8.2024Zbýšov v Čechách
Klubové akce
CavalierShow in Zbysow
17.8.2024Zbýšov v Čechách 285 65
Speciální výstavy
Speciální výstava
21.9.2024Drbalova 274 666 01 Tišnov
Bonitace a svody
Bonitace Tišnov
22.9.2024Tišnov
Bonitace a svody
Bonitace Praha 9.11.2024 Hotel Svornost
9.11.2024Hotel Svornost Novozámecká 284, Praha
Kalendář akcí