Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Informační dopis pro vystavovatele Speciální výstava Brno

Datum: 21.9.2021 | Zhlédnuto: 522x

Milí vystavovatelé, chtěla bych vám všem jménem celého výboru poděkovat za váš zájem o naši výstavu . Mile nás překvapilo množství přihlášených kavalírů.
Tento dopis vám zasíláme na základě vaší přihlášky na výstavu konanou klubem dne 2.10.2021 v Kynologické hale Zetoru Brno a kromě sdělení potřebných informací také nahrazuje vstupní list.
Katalog obdržíte v elektronické podobě e-mailem den před výstavou. Tištěný katalog obdrží každý vystavovatel spolu s výstavními čísly při přejímce psů.
Kruhy jsou rozděleny takto:
Kruh č. 1 ve kterém jsou zařazeny podle barev i třídy psi a štěňata obou pohlaví
Kruh č. 2 ve kterém budou posouzeny feny.
Jednotlivé barvy budou posuzovány odděleně.
A nyní pár organizačních pokynů.
Nejdříve k parkování – parkování je umožněno v kynologickém areálu, kde je dostačující parkoviště pro cca 90 vozů. Parkovací poplatek za vystavovatele hradí klub. Při parkování dbejte pokynů pověřeného pracovníka.
V celém areálu je povinností každé osoby dodržovat protiepidemiologická opatření. Součástí tohoto dopisu je příloha - Upozornění pro vystavovatele a diváky v souvislosti s opatřením proti šíření nemoci COVID – 19 Tuto přílohu si vytiskněte, podepište a odevzdejte u přejímky psů pověřenému pracovníkovi výboru.
U vstupu bude k dispozici dezinfekce.

Přejímka psů bude od 9,30 hodin. Dříve nebude do areálu umožněn vstup.
Do 13,00 hodin se bude možné ve Výstavní kanceláři přihlásit na handlingové a chovatelské soutěže.
Od 10,00 do 13,0O hodin bude v hale k dispozici MVDr. Pavlína Dorčáková , která v případě zájmu provede vašemu kavalírovi stěr z ústní sliznice pro laboratorní vyšetření geneticky přenosných chorob a DNA profilu.. Podrobnosti najdete na https://www.cavalierclub.cz/aktuality/nabidkatestu-dna_483.html


Abychom předešli velké kumulaci osob, prosíme o rozmístění po co největší ploše . Z každého kruhu bude mikrofonem předem hlášeno, jaká třída se připraví a vedoucí kruhů na vás počkají. Není tedy potřeba u vstupů vytvářet fronty .
Akce je nahlášena patřičným úřadům a podléhá případné namátkové kontrole.

Předběžnou objednávku obědů najdete na :

https://forms.gle/7guFbMWKToEqVfWB8


Všichni, kdo jsme se podíleli na přípravách si přejeme a věříme, že se výstava i přes všechny překážky a opatření vydaří.
Těšíme se na vás!
Za výstavní výbor klubu KKCHS Čech, Moravy a Slezska
Jitka Kratochvílová