Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Mistrovství ČR v agility plemene Kavalír King Charles španěl & Hopsání kavalířích nadějí

Datum: 10.9.2022 | Zhlédnuto: 82x

Mistrovství ČR v agility plemene Kavalír King Charles španěl & Hopsání kavalířích nadějí

 

  1. října 2022 proběhne v areálu ZKO Kutná Hora další ročník MČR kavalírů v agility a Hopsání kavalířích nadějí. Přihlašování na obě akce je spuštěno na:https://www.kacr.info/competitions/4053. Pozorně čtětě     propozice https://docs.google.com/.../1D1UEWaaucUuhV3zf0tbM4GIP50Ab... - nezapomeňte v přihlášce uvést barvu kavalíra (BH, BT, RU, TR).

Týmy, které se agility už věnují, se mohou hlásit do hlavní kategorie (soutěží o titul Mistr ČR KKCHŠ a řadu dalších cen), nebo do kategorie veteránů (pokud je vašemu kavalírovi více než 8 let) - ti poběží na snížených překážkách o titul Nejlepší veterán MČR KKCHŠ.

Letos je vyhlášená i kategorie A0, určená pro „Hopsálky“, tzn. týmy, které s agi teprve začínají (zatím nemají složenou zkoušku / nezávodili). Poběží na zjednodušené trati, bez slalomu a na snížených překážkách, ale pozor, je potřeba co nejdříve zažádat o výkonostní průkaz - postup zde: https://klubagility.cz/o-klubu/vykonnostni-prukaz/ a zaregistrovat se na kacr.info jako "V" + do poznámky je potřeba uvést "A0" a barvu kavalíra.  Na místě bude potřeba nováčky přeměřit, proto je potřeba dorazit včas před začátkem závodů.

Stejně jako loni jsme využili možnosti uspořádat MČR KKCHČ na ZKO Kutná Hora v rámci podzimních závodů „O kutnohorský groš“. Znamená to ale, že na místě budou i další plemena a protože počet míst je omezený, doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Závodící kavalíři budou vyhodnoceni dvakrát - v rámci Kutnohorského groše a zvlášť pro MČR KKCHŠ.

Jako každoročně se můžete těšit na báječnou atmosféru a díky sponzorům i na řadu speciálních cen a na dárek pro každého kavalířího závodníka

Pokud máte možnost akci podpořit, kontaktujte sportovní a vzdělávací referentku Petru Víškovou(viskova@cavalierclub.cz) – předem děkujeme.

Těšíme se na všechny kavalíří sportovce i diváky