Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Nabídka testů DNA

Českomoravská společnost chovatelů Vám nabízí genetické testy prováděné renomovanou nizozemskou laboratoří Dr. Van Haeringen Laboratorium b.v.

Datum: 3.7.2021 | Zhlédnuto: 167x

Českomoravská společnost chovatelů Vám nabízí genetické testy prováděné renomovanou nizozemskou laboratoří Dr. Van Haeringen Laboratorium b.v.
Přehled všech testů je na stránkách www.fitbreed.cz. Na konkrétní DNA testy Vám nabízíme zvýhodněnou cenu:
 

H205 DNA profil psa - cena 990kč s DPH

H673 Degenerativní myelopatie, DM - cena 1262kč s DPH
H674 Episodic Falling syndrom (EFS) - cena 1262kč s DPH
H913 Syndrom suchého oka a kudrnaté srsti (CKCSID) - cena 990kč s DPH
H536 CombiBreed Kavalír King Charles španěl - cena 3700kč s DPH
 
Odběr vzorků bude probíhat na výstavách a bonitacích klubu zdarma , a bude ho zajišťovat pracovník naší laboratoře. Mimo tyto akce si můžete vzorek nechat odebrat určeným zástupcem  klubu také zdarma , nebo veterinárním lékařem a odběr nechat potvrdit na objednávkovém formuláři.
Vzorky jsou odebírány stěrem z bukální sliznice. Laboratoř VHL akceptuje pouze jeden druh stěrovek s tekutým médiem, tyto jsou poskytovány zájemcům o test zdarma.
Důležité je, aby zvíře před odběrem jedlo a pilo jen z vlastní misky a alespoň 15 minut před odběrem už nejedlo ani nepilo nic.
Pokud se pro testování rozhodnete, pošlete nám, prosím, vyplněný objednávkový formulář už před akcí (nemusí být podepsaný), zjednoduší a urychlí se tím následný odběr na místě. Tato nabídka platí pro všechny jedince plemene Cavalier King Charles Spaniel bez rozdílu klubové příslušnosti. 
 
Kontaktní osoba:
MVDr. Pavlína Dorčáková
dorcakova@cmsch.cz
T: 607 777 717
 
Na stránkách www.fitbreed.cz je také nabídka kvalitních granulí a pamlsků značky happyOne portugalské společnosti petMaxi.
V rámci spolupráce s klubem nabízíme chovatelům kavalírů slevový kód KAVALIR20 na nákup tohoto krmiva s 20% slevou (tato sleva je platná dlouhodobě, ale nevztahuje se na již slevněné produkty)

Aktuality
Přihlášky se přijímají do 21.7. .2021
16.7.2021 13:48

... přejít na aktuality