Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Pozvánka na webinář - Úprava a péče o srst kavalíra

Datum: 3.5.2022 | Zhlédnuto: 379x

ÚPRAVA A PÉČE O SRST KAVALÍRA (Lucie Kubová)

Další z klubových webinářů přinese tipy a rady, jak upravovat a pečovat o srst kavalírů. Pro Cavalier King Charles Spaniel klub Čech, Moravy a Slezska ho připravila Lucie Kubová, která se dlouhodobě zabývá kosmetikou pro psy a organizací grooming seminářů pro různá psí plemena.

V rámci webináře plánuje pokrýt následující témata:

  • Jak pečovat o srst kavalíra
  • Pomůcky a přípravky na úpravu srsti
  • Tipy a rady pro krásnou srst
  • Pár slov o Spa terapii
  • … a pokud zbyde čas, i o zubní hygieně

Během webináře bude prostor i pro vaše otázky a diskusi

Zájemci o osobní radu se mohou následně s Lucií Kubovou potkat v sobotu 4. 6. 2022 na Klubové výstavě v Kutné Hoře. Její rodinná firma, která je výhradním distributorem značky True Iconic pro Evropu a zabývá se prodejem potřeb pro vystavovatele včetně pohodlných výstavních vodítek, je jedním ze sponzorů výstavy a v sobotu bude mít poblíž výstavních kruhů i prodejní stánek.

 KDY: pondělí 16. 5. 2022 od 19:00 (délka cca 1,5 hodiny)

KDE: online v uvedeném čase, platforma Zoom (bez nahrávky – nelze sledovat ze záznamu)

CENA: 100,- Kč / pro členy našeho klubu zdarma

Link na registraci: https://forms.gle/iwPqLLms6tXigMrt6

 

Uzávěrka přihlášek 15. 5. 2022 nebo po obsazení kapacity webináře. Registrace se potvrzují v pořadí, jak byly přihlášky zaslány (u členů s uhrazeným členským příspěvkem) nebo uhrazeny.

Těšíme se na online viděnou :-)

PS: Program dalších přednášek a registraci zveřejňujeme postupně na FB a www klubu, obvykle po odvysílání webináře předchozího.  Do prázdnin proběhne ještě webinář na téma Péče o pohybový aparát od štěněte po veterána. Webináře budou pokračovat i po letních prázdninách, témata a přednášející domlouváme