Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Pozvánka na webinář ONEMOCNĚNÍ MITRÁLNÍ CHLOPNĚ U KKCHŠ

Datum: 21.1.2023 | Zhlédnuto: 184x

 

 

Další ze série klubových webinářů s chovatelskou, zdravotní a výcvikovou tematikou je přednáška jednoho z předních veterinárních kardiologů MVDr. Tomáš Weidenhöfera zaměřená na Onemocnění mitrální chlopně u KKCHŠ.

Proběhne online ve středu 1. 2. 2023 od 19:00 a jejím obsahem bude:

  • Seznámení s nejmodernějšími trendy, výzkumy a léčbou v problematice onemocnění mitrální chlopně.
  • Co můžeme udělat pro ozdravení plemene z pohledu srdečního onemocnění?
  • Co můžeme udělat pro prevenci a léčbu jednotlivce z pohledu srdečního onemocnění?

Na závěr bude prostor pro vaše otázky.

Upozornění přednášejícího: obsah je shodný s přednáškou z ledna 2021. Pokud jste ji již viděli, zvažte, zda se chcete zúčastnit znovu nebo zda naopak nepřizvat někoho z majitelů vašich odchovů. 

Zároveň prosíme ty, kdo po přihlášení zjistí, že se nemohou zúčastnit, aby se odhlásili (email: viskova@cavalierclub.cz ). Uvolníte tím místo náhradníkům. Děkujeme.

KDY: 1. 2. 2023 od 19:00 (délka cca 1,5 hodiny včetně diskuse)
KDE: online (platforma Zoom)
CENA: 200,- Kč / pro členy našeho klubu zdarma

Link na registraci: https://forms.gle/b1M46Sa5KFTq4Exe8

Uzávěrka přihlášek 30. 1. 2023 nebo do obsazení kapacity webináře. Registrace se potvrzují v pořadí, jak byly přihlášky zaslány (u členů s uhrazeným členským příspěvkem) nebo uhrazeny. Doporučujeme neváhat, kapacita webinářů se většinou zaplní již před uzávěrkou a bohužel ji není možné dále rozšířit.

Těšíme se na online viděnou :-)

PS:

Přikládáme seznam témat a termínů dalších webinářů, abyste si je mohli poznačit do kalendářů. Program a registraci zveřejňujeme obvykle 1-2 týdny předem. Pro bezplatnou účast uhraďte včas prodloužené / nové členství na rok 2023.

Pokud vás zajímají přednášky s výcvikovou tématikou nenechte si ujít konferenci MET. Již jen dva týdny je možné pořídit vstupenky přes klub za výrazně zvýhodněnou cenu: https://forms.gle/ywPVSKxbaTEZ4ftu7