Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Změna rozhodčích na Klubových výstavách

Oznámení o změnách rozhodčích

Datum: 30.5.2020 | Zhlédnuto: 304x

Milí členové našeho klubu, 

členové výboru  vzhledem k epidemiologickým opatřením, které jsou stále v platnosti a nejasné otázce možnosti cestování do zahraničí a k nám  do republiky, přijali toto rozhodnutí. Požádali jsme o změnu rozhodčího na Klubové výstavě v Rokycanech, posuzování přijal pan Petr Řehánek. Pozvání na posuzování  Klubové a Speciální výstavy v Kutné Hoře 26 .9.- 27. 9. 2020 přijala Kateřina Šmejkalová DiS a Ing. Zuzana Nováková. Předem ohlášené  anglické posuzovatele jsme pozvali na příští Klubovou výstavu do Kutné Hory. Doufáme, že naše rozhodnutí pochopíte a budete se spolu s námi těšit v této divné době na hezké klubové výstavy.
Propozice  a přihlašování na Klubovou výstavu v Rokycanech je již spuštěno na  http://koro.unas.cz/prop_2020.pdf
V rámci výstavy v Rokycanech bychom chtěli uskutečnit i bonitaci, přihlášení je také spuštěno https://www.cavalierclub.cz/kalendar/bonitace-a-svody-bonitace-pri-klubove-vystave-v-rokycanech_68.html
Přihlašování na Klubovou a speciální výstavu je spuštěno na https://www.cavalierclub.cz/kalendar/vystavy-klubova-vystava_48.html
 Jitka Kratochvílová

Aktuality
uzávěrka se blíží
uzávěrka na Klubovou výstavu v Rokycanech je již 25.7.2020
12.7.2020 16:29

... přejít na aktuality