Cavalier King Charles Spaniel
klub Čech, Moravy a Slezska


Seznam Golden Oldies obsahuje seznam kavalírů, kteří dosáhli vyššího věku, než je 11 let. Nápad vznikl v anglickém Cavalier klubu a nám se tento způsob propagace dlouhověkých kavalírů zalíbil. Navíc by se na tyto úžasné veterány nemělo zapomenout a zaslouží si nějaké opravdu čestné místo. Mnozí z vás nám kromě základních údajů posílají i fotografie, nebo krátké vzpomínky. Z vašich mailů je znát, že jste své kavalíry měli opravdu rádi a dobře jste se o ně starali. Na rozdíl od prezentace Golden Oldies na dřívějším webu jsme tentokrát k těmto veteránům přidali právě i ty fotografie a vaše vzpomínky. Tak ať jsou vaši veteráni inspirací všem majitelům a chovatelům a ať se nám všem daří odchovávat zdravé a dlouhověké kavalíry.

Pokud máte kavalíra, kterému je více jak 11 let, nebo jste vlastnili kavalíra, který se dožil více jak 11 let, pomozte nám ukázat, že i kavalíři žijící na území České republiky dosahují mnohem vyššího věku, než 8 let.

Podmínkou pro za řazení do tohoto seznamu je minimální dosažený věk 11 let, majitel je občanem České republiky a váš kavalír má průkaz původu. Členství v jakémkoliv klubu kavalírů není podmínkou.

K zařazení vašeho kavalíra do tohoto seznamu stačí vyplnit a odeslat formulář, který najdete v sekci Klub - Online formuláře.