Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Sídlo klubu:

Cavalier King Charles Spaniel klub Čech, Moravy a Slezska

Na dílech 807/6
141 00 Praha 4
Czech Republic

Korespondenční adresa:

Teplýšovice 94
256 01 Benešov


Golden Oldies CZ

Seznam Golden Oldies CZ obsahuje seznam kavalírů, kteří dosáhli vyššího věku, než je jedenáct let. Nápad vznikl v anglickém Cavalier klubu a nám se tento způsob propagace dlouhověkých kavalírů zalíbil. Navíc by se na tyto úžasné veterány nemělo zapomenout a zaslouží si nějaké opravdu čestné místo. 


Mnozí z vás nám kromě základních údajů posíláte i fotografie, nebo krátké vzpomínky. Z vašich e-mailů je znát, že jste své kavalíry měli opravdu rádi a dobře jste se o ně starali. V rámci prezentace vašich veteránů k nim lze přiřazovat i jejich fotografie a vaše vzpomínky. Přejeme si, aby byli vaši Golden Oldies inspirací všem majitelům a chovatelům a ať se nám všem společně daří odchovávat zdravé a dlouhověké kavalíry.

Pokud tedy máte kavalíra, kterému je více jak jedenáct let, nebo jste takového jedince vlastnili, pomozte nám ukázat všem ostatním, že i kavalíři žijící na území České republiky dosahují mnohem vyššího věku, než je osm let.

Podmínkou pro za zařazení do tohoto seznamu je:

- minimální dosažený věk jedenáct let

- majitel je občanem České republiky

- daný jedinec má průkaz původu FCI

Členství v jakémkoliv klubu kavalírů není podmínkou.

Chcete-li vašeho kavalíra zařadit do tohoto seznamu, stačí vyplnit a odeslat formulář, který najdete v záložce Online formuláře a přihlášky.