Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit
<< prosinec 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Klubová a speciální výstava

Výstavy

Datum konání akce:26.9.2020 - 27.9.2020
Místo: Kutná Hora - Kulturní dům Lorec
1. uzávěrka.:Pá - 28.8.2020
2. uzávěrka.:11.9.2020

Na akci se již nelze přihlašovat !!!

Informace o místě

Místo: Kutná Hora - Kulturní dům Lorec
GPS: 49.9574508, 15.2715178


Kruh č.1 - klubová výstava

Sobota - 26.09.2020

rozhodčí: Kateřina Šmejkalová DiS.
vedouci kruhu Radek Šmejkal, zapisovatel Sebastián Toplak

feny - Black and Tan - třída dorostu

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
1JUDITKA AURI z Panství Lomnice
* 21.01.2020
Otec:ChZAFFIR FOON Charmander
Matka:ChCECILKA AURI z Panství Lomnice
Majitel:Pavla Kovářová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

feny - Black and Tan - třída mladých

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
2IOWA Flowers City
* 13.10.2019
Otec:Lance A Miracle of Snowdrift
Matka:ZAZU Flowers City
Majitel:Zuzana Gladišová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAJC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
NMF - nejkrásnější mladá fena
BOJ - Best of junior

3QUEENIE Krásná louka
* 13.08.2019
Otec:ZKITTLES SENSATION Perle du Sahel
Matka:MAGIC STAR Krásná louka
Majitel:Jitka Kratochvílová + Michaela Ouředníková
4QUINCY Foon Charmander
* 17.10.2019
Otec:ChCHLIFF FOON Charmander
Matka:JchFRANCESKA FOON Charmander
Majitel:Petra Suková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadí

5VALENCIA Bonimo
* 15.07.2019
Otec:ChLADIES NIGHT du Jardin de Claire
Matka:JchZEPPELIN Bonimo
Majitel:Jolana Báčová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

6VICENZA Bonimo
* 15.07.2019
Otec:ChLADIES NIGHT du Jardin de Claire
Matka:JchZEPPELIN Bonimo
Majitel:Lucie Klusová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí

feny - Black and Tan - mezitřída

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
7KRISTINKA LINDA z Usedlosti Újezdec
* 18.12.2018
Otec:ASCOT ANTHONY z Usedlosti Újezdec
Matka:LINDUŠKA BÁRA z Usedlosti Újezdec
Majitel:Martin Sládek

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

8WANERIS Minowara
* 22.04.2019
Otec:ChCinderaic KING OF THE ROAD
Matka:GrandChCHARADA FÁSIS Minowara
Majitel:Luďka Siegrová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

feny - Black and Tan - třída otevřená

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
9CAMBRAI Jollynea's
* 17.09.2015
Otec:DAN Zlodziejska Zgraja
Matka:NEOMÉNIE z Panství Lomnice
Majitel:Zuzana Stádníková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi dobrý2. pořadí

10GYRA BOJKA Petulenka
* 28.04.2018
Otec:Royal Times DARLINGTON
Matka:ChMONIQUE Minowara
Majitel:Lenka Pašková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
VB - Vítěz barvy

11HAIDI z Lískových oříšků
* 31.01.2019
Otec:GrandChFLANAGEN Bezzábran
Matka:FELLON z Lískových oříšků
Majitel:František Bártů

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi dobrý3. pořadí

12SYBILLA TRI Biely démon
* 01.01.2019
Otec:ECLIPSE OKTI Biely démon
Matka:FAYRISS OKTI Biely démon
Majitel:Miroslava Kolářová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
dobrýbez pořadí

feny - Black and Tan - třída vítězů

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
13ChESCADA Stajnia Magia
* 12.02.2017
Otec:ChLADIES NIGHT du Jardin de Claire
Matka:MINNIE Bonita Lab
Majitel:Marta Heblik
14ChJACKIE LADY Zlatý kavalír
* 14.12.2017
Otec:YARIS du Chateau Noblesse
Matka:DASCHA z Lískových oříšků
Majitel:Michaela Maštalířová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

feny - Blenheim - třída dorostu

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
15ANGIE Blenheim Kids
* 23.02.2020
Otec:EWAN Jelis
Matka:EIWIN Bílý Hřebíček
Majitel:Naděžda Marvanová
16ARTEMIS Bonimo
* 15.02.2020
Otec:JchDAVIDOFF Bonimo
Matka:KITRIANI Bonimo
Majitel:Denisa Hlaváčová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
nadějnýbez pořadí

17ATHERA Baryon Cavalier
* 16.03.2020
Otec:AXISS ELI Biely démon
Matka:PRISELIA TWE Biely démon
Majitel:David Havlena

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný3. pořadí

18CLAIRE Bohemia cavalier
* 11.03.2020
Otec:IChGEREMMAYO Tricyrtis
Matka:QVIEN ANIE z Jezerního království
Majitel:Iveta Vacková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

19KAILYNN AIKO Kopidlenský kavalír
* 05.02.2020
Otec:Liane's CLEVELAND
Matka:DEBBIE BELLE Kopidlenský kavalír
Majitel:Marcela Šindelářová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný2. pořadí

20TRACY z Částkova
* 17.01.2020
Otec:LUKE Irisowy Dwor
Matka:ANNABEL ROSE Dolce Cavalier
Majitel:Martina Marešová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
nadějnýbez pořadí

feny - Blenheim - třída mladých

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
21AMAZING COCO Love from Feldsberg
* 11.05.2019
Otec:JchCELEBRANT Telperion
Matka:TOFFIFE z Jezerního království
Majitel:Lada Kománková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

22ANNIE Empathy Heart
* 16.05.2019
Otec:DENPASAR Valachian Beauty
Matka:ChGRACE Obludárium
Majitel:Helena Majerníková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAJC

23GAMBA z Jezerního království
* 26.04.2019
Otec:YASPER z Jezerního království
Matka:MELODIE z Jezerního království
Majitel:Věra Rejfková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadí

24IT' S ME BELLA ze Zámku Lešná
* 29.10.2019
Otec:ChPORTORICO Merlin Bohemia
Matka:DELISHA ze Zámku Lešná
Majitel:Michaela Weidnerová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výbornýbez pořadí

25KIRA Stajnia Magia
* 21.07.2019
Otec:NATHAN Maradeco King
Matka:IZI Stajnia Magia
Majitel:Marta Heblik
26NUTELLA Vanmar Majesty
* 24.09.2019
Otec:Ellemich ICONIC
Matka:JOLLY GOO Vanmar Majesty
Majitel:Petra Lackovičová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výbornýbez pořadí

27UEFA Prokopská hvězda
* 16.11.2019
Otec:NATHAN Maradeco King
Matka:JchLOREEN Prokopská hvězda
Majitel:Daniela B. Jugasová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí

feny - Blenheim - mezitřída

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
28CATARINA z Jezerního království
* 26.09.2018
Otec:EASY PEASY du Chateau Noblesse
Matka:TIFFANY z Jezerního království
Majitel:Věra Rejfková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

29CYPŘIŠKA Sametový čenich
* 23.05.2019
Otec:GrandChFARANEL Prokopská hvězda
Matka:BELINDA BABUSCHA Sametový čenich
Majitel:Věra Patočková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výbornýbez pořadí

30ENGLISH PRINCESS Aldaha Gold
* 14.01.2019
Otec:Valentyne THE IRISH TENOR
Matka:ChTITISIOWA VIRIDIANA Ufna Morda
Majitel:Dana Tošenovjanová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
VB - Vítěz barvy

31ESCAMILLA TALLY Rubínový květ
* 05.03.2019
Otec:JALAPEŇOS Chilli koliba
Matka:TAIWA ze Zelené
Majitel:Renata Drajsajtlová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí

32IARA PRIMA Petulenka
* 11.04.2019
Otec:QUINN TERNO z Kamilkové zahrady
Matka:GrandChALAINN PRIMA Petulenka
Majitel:Lenka Pašková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi dobrýbez pořadí

33PUMPKIN Krásná Louka
* 30.09.2018
Otec:ICARE de la Tour d'Alicelia
Matka:GrandChCHARLOTA Krásná louka
Majitel:Michaela Ouředníková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

34SISSY Bonimo
* 26.10.2018
Otec:ChBonitos Companeros ADIOS
Matka:ChVITTORIA Bonimo
Majitel:Janka Točíková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výbornýbez pořadí

35TEA QUATRO z Kamilkové zahrady
* 12.10.2018
Otec:HAPPY PRINCE Bonimo
Matka:IMAGINE QUATRO z Kamilkové zahrady
Majitel:Romana Tyslová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi dobrýbez pořadí

feny - Blenheim - třída otevřená

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
36ChAMANDA Bohemia Cavalier
* 05.04.2018
Otec:GrandChCHAPLIN Prokopská hvězda
Matka:QVIEN ANIE z Jezerního království
Majitel:Markéta Poušková
37ANNIE ISABELA Stříbrná Tamarinda
* 01.02.2018
Otec:CONOR z Malého majera
Matka:IFIGENIE BONY z Usedlosti Újezdec
Majitel:Renata Riegertová
38ESTER z Jezerního království
* 23.01.2019
Otec:XCELLENTO du Chateau Noblesse
Matka:ChKOFILA Prokopská hvězda
Majitel:Věra Rejfková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

39EUPHORIA ze Zámku Lešná
* 19.09.2016
Otec:Royal Times DARLINGTON
Matka:ChNERISSA Merlin Bohemia
Majitel:Eva Novotná

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výbornýbez pořadí

40KAYA Moravia Eden
* 19.06.2016
Otec:Royal Times DARLINGTON
Matka:TINKER BELL Moravia Eden
Majitel:Lenka Váchová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí

41POPPY QUATRO z Kamilkové zahrady
* 29.08.2017
Otec:QUINN TERNO z Kamilkové zahrady
Matka:FANTAGHIRO QUATRO z Kamilkové zahrady
Majitel:Vladimír Kočur

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi dobrýbez pořadí

42PRISELIA TWE Biely démon
* 28.01.2018
Otec:ORSIEN ELI Biely démon
Matka:KATALEYA TINI Biely démon
Majitel:David Havlena

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

43RÉZINKA Bonimo
* 31.08.2018
Otec:Lovetrac SUPERMAN
Matka:DOLCE GABBANA Bonimo
Majitel:Iveta Loudová
44TAMARA z Jezerního království
* 13.07.2016
Otec:IChETAR Prokopská hvězda
Matka:MELODIE z Jezerního království
Majitel:Radka Velechovská

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

feny - Blenheim - třída vítězů

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
45MEGGIE Salvia Rose
* 08.04.2013
Otec:KENDY GOLD Fraking
Matka:GWENDY QUEEN Salvia Rose
Majitel:Daniela B. Jugasová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

46OPAVIA Prokopská hvězda
* 15.10.2017
Otec:Orchard Hill JUST ENOUGH CASH
Matka:GrandChFANTASTICA Prokopská hvězda
Majitel:Ivana Šmídková + Ivana Šmídková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

feny - Ruby - třída dorostu

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
47CASSIDY Fluffy fur
* 30.01.2020
Otec:ChLADIES NIGHT du Jardin de Claire
Matka:TAMARA z Jezerního království
Majitel:Radka Velechovská

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný3. pořadí

48Culverhill CROCUS
* 17.01.2020
Otec:BEVELMOUNT RED BEAUJOLAIS
Matka:DE LA ROSA Flowers City
Majitel:Zuzana Gladišová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
ND-F - nejkrásnější dorost výstavy - fena

49FEBE Bonnie Fable
* 12.02.2020
Otec:IChGEREMMAYO Tricyrtis
Matka:ARTEMIDA Bonnie Fable
Majitel:Šárka Křesťanová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný2. pořadí

50JOHANKA AURI z Panství Lomnice
* 21.01.2020
Otec:ChZAFFIR FOON Charmander
Matka:ChCECILKA AURI z Panství Lomnice
Majitel:Helena Majerníková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný4. pořadí

51VICTORY RUBY Love Terako
* 07.01.2020
Otec:ATREY Linden Leaves
Matka:ORRINE Terako
Majitel:Vladimíra Ferbarová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějnýbez pořadí

feny - Ruby - třída mladých

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
52FALLADA Rubínový květ
* 06.09.2019
Otec:JIMRAM ROMEO Gardyth
Matka:Q-ALLA-VIKTORIA ze Zelené
Majitel:Renata Drajsajtlová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí

53TANGERINE Prokopská hvězda
* 19.09.2019
Otec:Kabaret Double Red
Matka:ChGOYA Prokopská hvězda
Majitel:Daniela B. Jugasová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAJC

54TERRACOTTA Prokopská hvězda
* 19.09.2019
Otec:Kabaret Double Red
Matka:ChGOYA Prokopská hvězda
Majitel:Věra Rejfková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

55WOW, HEY SEXY LADY z Vrchu králů
* 12.06.2019
Otec:ChCinderaic KING OF THE ROAD
Matka:UNICA BELLA z Vrchu králů
Majitel:Daniela Fialová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadí

56XTRA RUBY Love Arušava
* 10.05.2019
Otec:ChCinderaic KING OF THE ROAD
Matka:WATANAY Arušava
Majitel:Gabriela Lutovská

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi dobrýbez pořadí

feny - Ruby - mezitřída

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
57AMÁLKA ze Zelené meze
* 28.01.2019
Otec:ChMelrose SMARTY
Matka:CARMEN FOON Charmander
Majitel:Monika Mezerová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi dobrý2. pořadí

58XANADU OF LEGEND Arušava
* 10.05.2019
Otec:ChCinderaic KING OF THE ROAD
Matka:WATANAY Arušava
Majitel:Zuzana Švestková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

feny - Ruby - třída otevřená

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
59AMMY ROSE Cavalier of paradise
* 22.03.2016
Otec:GrandChBASTIEN Gold Wiktoris
Matka:CUFFY ze Sezimova Ústí
Majitel:František Bártů

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí

60BERETHA CORI Sweetheart From Lenti
* 29.05.2018
Otec:GrandChELLECK ELI Biely démon
Matka:GrandChCÁCORKA Kopidlenský kavalír
Majitel:Aneta Chytilová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

61ChIZABELLE EMPATHIA Obludárium
* 30.05.2018
Otec:GrandChA-RUBENS Rubínový květ
Matka:ChGRACE Obludárium
Majitel:Monika Hečová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

62KATRINA Foon Charmander
* 24.05.2018
Otec:ChCHLIFF FOON Charmander
Matka:JchYANIKA FOON Charmander
Majitel:Jana Košutová
63MADAM POMPADOUR Minowara
* 09.04.2015
Otec:VetChVolney BONANZA
Matka:GOTHICA Merlin Bohemia
Majitel:Lenka Váchová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

feny - Ruby - třída vítězů

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
64ChCECILKA AURI z Panství Lomnice
* 24.02.2017
Otec:GrandChIAN DANIEL Minowara
Matka:RAYA z Panství Lomnice
Majitel:Helena Majerníková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

65ChPennygown LADY THAT LUNCHES
* 29.07.2018
Otec:AWARAYS EARL of Warringham
Matka:Pennygown CASTASPELL
Majitel:Michaela Čermáková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
VB - Vítěz barvy

feny - Tricolor - třída dorostu

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
66 Misia K HENESSY
* 21.02.2020
Otec:IChETAR Prokopská hvězda
Matka:Misia K ALIEN
Majitel:Monika Hálková
67AFRICCA Baryon Cavalier
* 16.03.2020
Otec:AXISS ELI Biely démon
Matka:PRISELIA TWE Biely démon
Majitel:Sona Schlitterova
68PETRUSHKA Moravia Eden
* 14.01.2020
Otec:Royal Times DARLINGTON
Matka:NEFERTARI Moravia Eden
Majitel:Libuše Kristová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

feny - Tricolor - třída mladých

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
69AGNES z Motýlí zahrady
* 20.05.2019
Otec:DENPASAR Valachian Beauty
Matka:EUPHORIA ze Zámku Lešná
Majitel:Eva Novotná

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAJC

70ANGELIKA ELLIS Bohemia
* 30.07.2019
Otec:AXISS ELI Biely démon
Matka:JchQUELLA Merlin Bohemia
Majitel:Miroslav Jílek

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi dobrý4. pořadí

71INFINITY LOVE Kopidlenský kavalír
* 10.11.2019
Otec:ChCinderaic KING OF THE ROAD
Matka:DIÓNÉ FLORET Kopidlenský kavalír
Majitel:Jana Minářová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi dobrýbez pořadí

72JEANETTE z Krásné Gladys
* 21.05.2019
Otec:MAT Love Me
Matka:DIANI Valachian Beauty
Majitel:Jan Adam

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi dobrýbez pořadí

73XAARINA MISS Bonimo
* 24.09.2019
Otec:Ellemich ICONIC
Matka:DOLCE GABBANA Bonimo
Majitel:Jolana Báčová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

74ZENIA Bonimo
* 28.11.2019
Otec:JchMY DEAR MACHO Elensis-the Royal Choice
Matka:ChVITTORIA Bonimo
Majitel:Michaela Gottfriedová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi dobrýbez pořadí

75ZOYA Bonimo
* 28.11.2019
Otec:JchMY DEAR MACHO Elensis-the Royal Choice
Matka:ChVITTORIA Bonimo
Majitel:Lucie Vobořilová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadí

feny - Tricolor - mezitřída

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
76FAUNA ze Stareho dvora
* 30.03.2019
Otec:JchJUDE LAW z Wiolinowej Doliny
Matka:ChCHERRY Krásná louka
Majitel:Vladimíra Jalůvková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

77PRINCESS Krásná Louka
* 30.09.2018
Otec:ICARE de la Tour d'Alicelia
Matka:GrandChCHARLOTA Krásná louka
Majitel:Michaela Ouředníková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

78TABITHA GRACE Spanilá věž
* 26.04.2019
Otec:NORBERT Love Me
Matka:NIOBE Spanilá věž
Majitel:Majka Vlahová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

feny - Tricolor - třída otevřená

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
79CLOTILDE POMPON La Tour Noire
* 16.11.2017
Otec:VENISMIN Rubínový květ
Matka:CARINA BELLE od Jihlavské brány
Majitel:Alena Vondráčková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
dobrýbez pořadí

80MATTHIOLA Prokopská hvězda
* 19.12.2016
Otec:GrandChCHAPLIN Prokopská hvězda
Matka:GrandChDABOIA Prokopská hvězda
Majitel:Hana Košťálová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
dobrýbez pořadí

81NEFERTARI Moravia Eden
* 15.06.2017
Otec:Turretbank GO FOR GOLD
Matka:Rabymar ROSALIND
Majitel:Libuše Kristová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

82JchQUELLA Merlin Bohemia
* 29.08.2016
Otec:GrandChTurretbank TRIBERRY
Matka:GrandChMELODIA Merlin Bohemia
Majitel:Miroslav Jílek

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

83VALERIE JOHANA z Usedlosti Újezdec
* 26.12.2016
Otec:GrandChANTHONY VIGO z Usedlosti Újezdec
Matka:JOHANKA FLORENCIE z Usedlosti Újezdec
Majitel:Renata Riegertová
84YRENZIA TWE Biely démon
* 04.04.2018
Otec:ONYX NINI Biely démon
Matka:SAXANNA NINI Biely démon
Majitel:Radmila Smyslová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi dobrý3. pořadí

feny - Tricolor - třída vítězů

Kruh č.1 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
85ChCOTTON CANDY Aldaha Gold
* 14.07.2018
Otec:Scotlass Summer Magic at Arrowbien
Matka:Brenhora HEAD OVER HEELS
Majitel:Dana Tošenovjanová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
VB - Vítěz barvy
VKV-F - Vítěz Klubové výstavy - fena
BOS - Nejlepší z opačného pohlaví - Best of Opposite Sex

86GrandChGRAZIELLA Tricyrtis
* 12.09.2016
Otec:Royal Times DARLINGTON
Matka:JchLADY JANE Spanilá věž
Majitel:Majka Vlahová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

87GrandChCHLOE Magnolia Passco
* 01.06.2015
Otec:LAMBERT Love Me
Matka:ChMÉDEA od Ptačí skály
Majitel:Daniela B. Jugasová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

88ROSARIA MERLIN BOHEMIA
* 13.09.2016
Otec:Royal Times DARLINGTON
Matka:GrandChMARSEY Merlin Bohemia
Majitel:Ladislav Pavelka

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí


Kruh č.2 - klubová výstava

Sobota - 26.09.2020

rozhodčí: Ing. Zuzana Nováková
vedoucí kruhu Linda Víšková , zapisovatel Laura Toplak

feny - Black and Tan - třída štěňat

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
89SOPHIE Krásná Louka
* 06.05.2020
Otec:ChCinderaic KING OF THE ROAD
Matka:GrandChCHARLOTA Krásná louka
Majitel:Michaela Ouředníková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

psi - Blenheim - třída štěňat

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
90FREDERICO DUO z Vítové
* 11.04.2020
Otec:Pascavale HAIDEN
Matka:ZARIA z Vítové
Majitel:Hana Václavková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
NŠ-P - nejkrásnější štěně výstavy - pes

91LUCKY BOY Kopidlenský kavalír
* 28.03.2020
Otec:IChGEREMMAYO Tricyrtis
Matka:EVITA LOVE Kopidlenský kavalír
Majitel:Marta Kaňovská
92VENI VIDI VICI Prokopská hvězda
* 19.04.2020
Otec:OFICÍR Prokopská hvězda
Matka:NOVA Prokopská hvězda
Majitel:Petra Zvarová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný2. pořadí

feny - Blenheim - třída štěňat

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
93ANDROMEDA ze Souhvězdí Lyry
* 04.05.2020
Otec:IChGEREMMAYO Tricyrtis
Matka:DOROTEA Černý turmalín
Majitel:Aneta Chytilová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějnýbez pořadí

94BERRY WHITE Magic Shayen
* 03.05.2020
Otec:Magic Charm´s Tequlia Sunrise
Matka:ChSHAYEN od Ptačí skály
Majitel:Hana Šašková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný2. pořadí

95BRITZI ITZI SILK Magic Shayen
* 03.05.2020
Otec:Magic Charm´s Tequlia Sunrise
Matka:ChSHAYEN od Ptačí skály
Majitel:Hana Šašková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný4. pořadí

96CHINASKI z Jezerního království
* 29.03.2020
Otec:ORCHARD Prokopská hvězda
Matka:ChKOFILA Prokopská hvězda
Majitel:Věra Rejfková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný3. pořadí

97LAMIA KISS Kopidlenský kavalír
* 28.03.2020
Otec:IChGEREMMAYO Tricyrtis
Matka:EVITA LOVE Kopidlenský kavalír
Majitel:Robert Heřman
98RESSE Moravia Eden
* 04.05.2020
Otec:Royal Times DARLINGTON
Matka:NEFERTITI Moravia Eden
Majitel:Libuše Kristová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
NŠ-F - nejkrásnější štěně výstavy - fena

psi - Ruby - třída štěňat

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
99DOUGLAS JOHNSON Indigrace
* 28.03.2020
Otec:ChCinderaic KING OF THE ROAD
Matka:JchCARAMELA Indigrace
Majitel:Michaela Hovorková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

feny - Ruby - třída štěňat

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
100DEVERA SWEET Indigrace
* 28.03.2020
Otec:ChCinderaic KING OF THE ROAD
Matka:JchCARAMELA Indigrace
Majitel:Lenka Nováková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

feny - Tricolor - třída štěňat

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
101IRRIS ISABEAU Tricyrtis
* 03.05.2020
Otec:OFICÍR Prokopská hvězda
Matka:JchLADY JANE Spanilá věž
Majitel:Majka Vlahová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

102MARILYN MONROE Magic Noblesse
* 19.04.2020
Otec:Time of Magic of an Exellent Choice
Matka:JOLIE DUTCHY WITCHY Magic Noblesse
Majitel:Ondřej Miclík

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný2. pořadí

feny - Black and Tan - třída veteránů

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
103ChFINNESSA OKTI Biely démon
* 25.03.2011
Otec:IChLANCELOT Biely démon
Matka:UNNELISE PERI Biely démon
Majitel:Michaela Ouředníková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadí

psi - Blenheim - třída veteránů

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
104Royal Times DARLINGTON
* 06.08.2009
Otec:Maibee PICTURE PERFECT
Matka:ChRoyal Times ALLY McBEAL
Majitel:Libuše Kristová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadí

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
BOB - Vítěz plemene – Best of Breed
NV-P - Nejkrásnější veterán - pes
BOV - Nejkrásnější veterán – Best of Veteran

feny - Blenheim - třída veteránů

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
105ALŽBĚTA Obludárium
* 03.06.2010
Otec:ChCHARDONNAY Moravia eden
Matka:IZABELLE Moravia Eden
Majitel:Iva Petrová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí

106APUNTA Malcriado de la Casa
* 18.11.2007
Otec:IChPERCIVAL TWAI z Císařského mlýna
Matka:IVY Rusavská koliba
Majitel:Dagmar Mlýnková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadí

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
NV-F - Nejkrásnější veterán - fena

107Clauberry MINT JULIP
* 09.01.2012
Otec:Charnell MONTEREY
Matka:Aranel DEEZYNED FOR CLAUBERRY
Majitel:Eva Machačová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadí

108OFINKA Zaječická horka
* 29.05.2010
Otec:ChMONTEK MAGIC ze Zámku Lešná
Matka:CONY Zaječická Horka
Majitel:Lenka Váchová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

109VANILKA TERNO z Kamilkové zahrady
* 15.02.2012
Otec:PHOENIX TERNO z Kamilkové zahrady
Matka:DOLLY TERNO z Kamilkové zahrady
Majitel:Alena Vondráčková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výbornýbez pořadí

psi - Tricolor - třída veteránů

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
110GrandChJOE BLACK Spanilá věž
* 12.01.2012
Otec:MONACO SEVI Biely démon
Matka:GREASY Spanilá věž
Majitel:Miloš Kopecký

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadí

psi - Black and Tan - třída dorostu

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
111JONATHAN AURI z Panství Lomnice
* 21.01.2020
Otec:ChZAFFIR FOON Charmander
Matka:ChCECILKA AURI z Panství Lomnice
Majitel:Pavlína Urbanová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
ND-P - nejkrásnější dorost výstavy - pes

psi - Black and Tan - třída mladých

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
112BLACK DIAMOND Bohemia Cavalier
* 21.12.2019
Otec:ChLADIES NIGHT du Jardin de Claire
Matka:AMMY ROSE Cavalier of paradise
Majitel:Renata Vitakova

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAJC

psi - Black and Tan - mezitřída

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
113JchMONN MELODY Foon Charmander
* 25.01.2019
Otec:ChCHLIFF FOON Charmander
Matka:JchYANIKA FOON Charmander
Majitel:Zuzana Minarik

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

psi - Black and Tan - třída otevřená

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
114ASCOT ANTHONY z Usedlosti Újezdec
* 24.06.2017
Otec:GrandChANTHONY VIGO z Usedlosti Újezdec
Matka:ADÉLKA GINETT z Usedlosti Újezdec
Majitel:Martin Sládek

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

115JchBODIE CORI Sweetheart From Lenti
* 29.05.2018
Otec:GrandChELLECK ELI Biely démon
Matka:GrandChCÁCORKA Kopidlenský kavalír
Majitel:František Kašný

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

116KESSIDY GOLD od Zlatého Roxe
* 06.09.2017
Otec:GrandChWILLIAM SHAKESPEARE Bonimo
Matka:ChFLER GOLD od Zlatého Roxe
Majitel:Jana Pavlíčková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

psi - Black and Tan - třída vítězů

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
117VOLTAIRE z Vrchu králů
* 14.01.2018
Otec:GrandChTurretbank TRIBERRY
Matka:OOH LA LA z Vrchu králů
Majitel:Daniela Fialová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

118ChZAFFIR FOON Charmander
* 06.04.2015
Otec:GrandChImperial Red INU YASHA'S BESTIA
Matka:ISABELA FOON Charmander
Majitel:Jitka Šilarová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

119ChZIRKONY ELI Biely démon
* 24.01.2017
Otec:GrandChBonitos Companeros BELLINI
Matka:ChWAIMEA TINI Biely démon
Majitel:David Havlena

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
VB - Vítěz barvy

psi - Blenheim - třída dorostu

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
120ASSANTI Baryon Cavalier
* 16.03.2020
Otec:AXISS ELI Biely démon
Matka:PRISELIA TWE Biely démon
Majitel:David Havlena

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

121CLIFF Bohemia Cavalier
* 11.03.2020
Otec:IChGEREMMAYO Tricyrtis
Matka:QVIEN ANIE z Jezerního království
Majitel:Markéta Ušelová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný3. pořadí

122CHICO ze Starého dvora
* 04.03.2020
Otec:JchBACK IN STYLE Lagiva
Matka:ChCHERRY Krásná louka
Majitel:Kateřina Táborská

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný4. pořadí

123Laguna Love HEARTBREAKER
* 15.01.2020
Otec:CAVASHON MCDREAMY
Matka:BE DELICIOUS Gorska Fantazja
Majitel:Lenka Poláková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný2. pořadí

124OSKAR DIAMOND Fraking
* 09.02.2020
Otec:
Matka:
Majitel:Denisa Zvěřinová

psi - Blenheim - třída mladých

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
125AMAZING LUCKY Love from Feldsberg
* 11.05.2019
Otec:JchCELEBRANT Telperion
Matka:TOFFIFE z Jezerního království
Majitel:Ilona Nekvapilová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadí

126AURELIO z Rondelu
* 22.09.2019
Otec:ORCHARD Prokopská hvězda
Matka:BEAUTY Royal Shine
Majitel:Blanka Housková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAJC

127NESQUICK Vanmar Majesty
* 24.09.2019
Otec:Ellemich ICONIC
Matka:JOLLY GOO Vanmar Majesty
Majitel:Petra Lackovičová

psi - Blenheim - mezitřída

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
128INGEMAR AURI z Panství Lomnice
* 15.04.2019
Otec:DENPASAR Valachian Beauty
Matka:WANESSA-MAE z Panství Lomnice
Majitel:Blanka Pospíšilová
129ZACK Scarlett team
* 21.03.2019
Otec:L'AMOUR NIGHT Scarlett team
Matka:INCREDIBLE BEAUTY Scarlett team
Majitel:Radka Přikrylová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

psi - Blenheim - třída otevřená

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
130ChBonitos Companeros ADIOS
* 08.03.2017
Otec:Bonitos Companeros EVERLASTING DREAM
Matka:Bonitos Companeros CLEOPATRA
Majitel:Janka Točíková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

131BRADY JACK Aobara
* 29.06.2017
Otec:GrandChFARANEL Prokopská hvězda
Matka:JchFINEE GOLD od Zlatého Roxe
Majitel:Dana Švecová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí

132EDWARD QUINN z Krásné Gladys
* 08.03.2014
Otec:QUINN TERNO z Kamilkové zahrady
Matka:YWY SUE z Krásné Gladys
Majitel:Martina Buriánková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

133INCHU-CHUNA z Bořkovických lesů
* 08.08.2018
Otec:ChBRUCE Royal Shine
Matka:GABRIELA z Bořkovických lesů
Majitel:Jitka Vondráková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výbornýbez pořadí

134NICE SMILE Scarlett Team
* 02.03.2018
Otec: Nobel Dancer's GRAN TORINO
Matka:BEAUTIFUL AIRE Scarlett team
Majitel:Daniel Malý

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výbornýbez pořadí

135TALISMAN Merlin Bohemia
* 16.11.2018
Otec:GUNS N'ROSES Snukraina
Matka:GrandChMELODIA Merlin Bohemia
Majitel:Kateřina Vaněčková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výbornýbez pořadí

136TOBBY QUATRO z Kamilkové zahrady
* 12.10.2018
Otec:HAPPY PRINCE Bonimo
Matka:IMAGINE QUATRO z Kamilkové zahrady
Majitel:neuvedeno
137U ARE THE REASON Scarlett team
* 28.09.2018
Otec:INCREDIBLE MIRACLE Scarlett team
Matka:INCOMPARABLE JOFIEL Scarlett team
Majitel:Radka Přikrylová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

psi - Blenheim - třída vítězů

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
138IChFLAVIO GOLD od Zlatého Roxe
* 14.08.2013
Otec:QUINN TERNO z Kamilkové zahrady
Matka:BREE VIVIEN Amor Real
Majitel:Zdeňka Matoušková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

139IChGEREMMAYO Tricyrtis
* 12.09.2016
Otec:Royal Times DARLINGTON
Matka:JchLADY JANE Spanilá věž
Majitel:Radka Bartmanová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

140ChHAGRID Obludárium
* 29.10.2016
Otec:IChFLAVIO GOLD od Zlatého Roxe
Matka:ALŽBĚTA Obludárium
Majitel:Zdeňka Matoušková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí

141OFICÍR Prokopská hvězda
* 15.10.2017
Otec:Orchard Hill JUST ENOUGH CASH
Matka:GrandChFANTASTICA Prokopská hvězda
Majitel:Eva Kubátová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
VB - Vítěz barvy
VKV-P - Vítěz Klubové výstavy - pes

psi - Ruby - třída dorostu

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
142JESSE AURI z Panství Lomnice
* 21.01.2020
Otec:ChZAFFIR FOON Charmander
Matka:ChCECILKA AURI z Panství Lomnice
Majitel:Jitka Šilarová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

psi - Ruby - třída mladých

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
143AXIS NERO Abiriz
* 27.06.2019
Otec:MAVERICK Royaume des Cavaliers Valaisans
Matka:ABIGAIL Linden Leaves
Majitel:Veronika Sládková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí

144BAFF Bohemia Cavalier
* 21.12.2019
Otec:ChLADIES NIGHT du Jardin de Claire
Matka:AMMY ROSE Cavalier of paradise
Majitel:Zuzana Bartíková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výbornýbez pořadí

145FENTON Rubínový květ
* 06.09.2019
Otec:JIMRAM ROMEO Gardyth
Matka:Q-ALLA-VIKTORIA ze Zelené
Majitel:Renata Drajsajtlová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

146IZARY Prima Petulenka
* 11.04.2019
Otec:QUINN TERNO z Kamilkové zahrady
Matka:GrandChALAINN PRIMA Petulenka
Majitel:Jan Kazda

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadí

147TULLAMORE Prokopská hvězda
* 19.09.2019
Otec:Kabaret Double Red
Matka:ChGOYA Prokopská hvězda
Majitel:Eva Kubátová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAJC

148WILLIAM QUATRO z Kamilkové zahrady
* 15.09.2019
Otec:ChCinderaic KING OF THE ROAD
Matka:IMAGINE QUATRO z Kamilkové zahrady
Majitel:Blanka Pospíšilová

psi - Ruby - mezitřída

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
149AURELIUS CRIA Bečva Ruberries
* 02.11.2018
Otec:CAESAR Mechový achát
Matka:DEANNA AMBER SUN Dagymery
Majitel:Martina Čejková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadí

150AUREMIUS CRIA Bečva Ruberries
* 02.11.2018
Otec:CAESAR Mechový achát
Matka:DEANNA AMBER SUN Dagymery
Majitel:Jana Hovorková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadí

151EDWARD ze Starého dvora
* 26.12.2018
Otec:IChClopsville BREEZER
Matka:ARTY ze Starého dvora
Majitel:Michaela Slevinská

psi - Ruby - třída otevřená

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
152GrandChA-RUBENS Rubínový květ
* 12.05.2014
Otec:IKRAAN Rubínový květ
Matka:GIRANDELA Rubínový květ
Majitel:Zdeňka Matoušková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadí

153CEASAR ze Starého dvora
* 06.03.2018
Otec:ChALEXIUS Černý turmalín
Matka:WALLEY NINI Biely démon
Majitel:Pavla Burianová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadí

psi - Ruby - třída vítězů

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
154ChDANGL Rubínový květ
* 06.07.2018
Otec:BARGIEL SEVI Biely démon
Matka:Q-ALLA-VIKTORIA ze Zelené
Majitel:Kateřina Vedrová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
VB - Vítěz barvy

155MAVERICK Royaume des Cavaliers Valaisans
* 07.01.2017
Otec:IMPULSE du Jardin de Claire
Matka:I'M LADY BELLE des Cavaliers de Canine Country
Majitel:Olga Záleská

psi - Tricolor - třída dorostu

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
156AYREON Baryon Cavalier
* 16.03.2020
Otec:AXISS ELI Biely démon
Matka:PRISELIA TWE Biely démon
Majitel:David Havlena

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

psi - Tricolor - třída mladých

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
157ARCHIBALD ELLIS Bohemia
* 30.07.2019
Otec:AXISS ELI Biely démon
Matka:JchQUELLA Merlin Bohemia
Majitel:Veronika Jílková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadí

158TIBERIO TINELLI Spanilá věž
* 26.04.2019
Otec:NORBERT Love Me
Matka:NIOBE Spanilá věž
Majitel:Jitka Šilarová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAJC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
NMP - nejkrásnější mladý pes

159XERXES DREAM Bonimo
* 24.09.2019
Otec:Ellemich ICONIC
Matka:DOLCE GABBANA Bonimo
Majitel:Jolana Báčová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

psi - Tricolor - mezitřída

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
160JchARMANI Caressema
* 04.10.2018
Otec:Stonepit MAKE IT HAPPEN
Matka:ROMANCE Caressema
Majitel:Eva Machačová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
VB - Vítěz barvy

161Bonitos Companeros ZEAL WOMANIZER
* 24.02.2019
Otec:WOMANIZER of an Excellent Choice
Matka:Bonitos Companeros RAVENNA
Majitel:Janka Točíková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

162IMPOSSIBLE z Krásné Gladys
* 08.01.2019
Otec:DENPASAR Valachian Beauty
Matka:IULIETTE QUATRO z Kamilkové zahrady
Majitel:Marta Skvrnová
163IRWIN AURI z Panství Lomnice
* 15.04.2019
Otec:DENPASAR Valachian Beauty
Matka:WANESSA-MAE z Panství Lomnice
Majitel:Eliška Škarková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

psi - Tricolor - třída otevřená

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
164CUTENESS CHARM Aldaha Gold
* 14.07.2018
Otec:Scotlass Summer Magic at Arrowbien
Matka:Brenhora HEAD OVER HEELS
Majitel:Marta Heblik

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

165ELROY PRIMA Petulenka
* 06.12.2016
Otec:GrandChJOE BLACK Spanilá věž
Matka:GrandChVIOLETA TERNO z Kamilkové zahrady
Majitel:Kateřina Táborská

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

166HEFAISTOS RONY z Usedlosti Újezdec
* 13.08.2018
Otec:CONOR z Malého majera
Matka:HALLEY FIDWOR z Císařského mlýna
Majitel:Tereza Žižková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí

167OZZY Květ Sakury
* 21.07.2017
Otec:ZEYER TRES z Císařského mlýna
Matka:KARA MIA Květ sakury
Majitel:Martina Čejková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výbornýbez pořadí

168RUDOLF Prokopská hvězda
* 25.09.2018
Otec:Stonepit MAKE IT HAPPEN
Matka:GrandChFANTASTICA Prokopská hvězda
Majitel:Ivana Šmídková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

psi - Tricolor - třída vítězů

Kruh č.2 - klubová výstava
Sobota - 26.09.2020
169AXISS ELI Biely démon
* 27.02.2016
Otec:XIWEN TINI Biely démon
Matka:NESSEEM SIRI Biely démon
Majitel:David Havlena

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

170BREEZER ze Starého dvora
* 01.03.2018
Otec:MASTERPIECE Elensis-the Royal Choice
Matka:FATAMORGANA Magic Noblesse
Majitel:Vladimíra Jalůvková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC


Kruh č.1 - speciální výstava

Neděle - 27.09.2020

rozhodčí: Ing. Zuzana Nováková
vedoucí kruhu Linda Víšková, zapisovatel Laura Toplak

feny - Black and Tan - třída dorostu

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
1JUDITKA AURI z Panství Lomnice
* 21.01.2020
Otec:ChZAFFIR FOON Charmander
Matka:ChCECILKA AURI z Panství Lomnice
Majitel:Pavla Kovářová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

feny - Black and Tan - třída mladých

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
2IOWA Flowers City
* 13.10.2019
Otec:Lance A Miracle of Snowdrift
Matka:ZAZU Flowers City
Majitel:Zuzana Gladišová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAJC

3QUINCY Foon Charmander
* 17.10.2019
Otec:ChCHLIFF FOON Charmander
Matka:JchFRANCESKA FOON Charmander
Majitel:Petra Suková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadí

4VALENCIA Bonimo
* 15.07.2019
Otec:ChLADIES NIGHT du Jardin de Claire
Matka:JchZEPPELIN Bonimo
Majitel:Jolana Báčová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

5VICENZA Bonimo
* 15.07.2019
Otec:ChLADIES NIGHT du Jardin de Claire
Matka:JchZEPPELIN Bonimo
Majitel:Lucie Klusová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí

feny - Black and Tan - mezitřída

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
6KRISTINKA LINDA z Usedlosti Újezdec
* 18.12.2018
Otec:ASCOT ANTHONY z Usedlosti Újezdec
Matka:LINDUŠKA BÁRA z Usedlosti Újezdec
Majitel:Martin Sládek

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
VB - Vítěz barvy

7WANERIS Minowara
* 22.04.2019
Otec:ChCinderaic KING OF THE ROAD
Matka:GrandChCHARADA FÁSIS Minowara
Majitel:Luďka Siegrová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

feny - Black and Tan - třída otevřená

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
8CALIOPE BLACK ORCHID Dagymery
* 11.08.2015
Otec:GrandChFLANAGEN Bezzábran
Matka:MICHELL SILKY GRAIN Terako
Majitel:Petra Breineková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadí

9CAMBRAI Jollynea's
* 17.09.2015
Otec:DAN Zlodziejska Zgraja
Matka:NEOMÉNIE z Panství Lomnice
Majitel:Zuzana Stádníková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadí

feny - Black and Tan - třída vítězů

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
10ChESCADA Stajnia Magia
* 12.02.2017
Otec:ChLADIES NIGHT du Jardin de Claire
Matka:MINNIE Bonita Lab
Majitel:Marta Heblik
11ChJACKIE LADY Zlatý kavalír
* 14.12.2017
Otec:YARIS du Chateau Noblesse
Matka:DASCHA z Lískových oříšků
Majitel:Michaela Maštalířová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadí

feny - Blenheim - třída dorostu

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
12ATHERA Baryon Cavalier
* 16.03.2020
Otec:AXISS ELI Biely démon
Matka:PRISELIA TWE Biely démon
Majitel:David Havlena

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

feny - Blenheim - třída mladých

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
13AMAZING COCO Love from Feldsberg
* 11.05.2019
Otec:JchCELEBRANT Telperion
Matka:TOFFIFE z Jezerního království
Majitel:Lada Kománková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí

14ANNIE Empathy Heart
* 16.05.2019
Otec:DENPASAR Valachian Beauty
Matka:ChGRACE Obludárium
Majitel:Helena Majerníková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAJC

15GAMBA z Jezerního království
* 26.04.2019
Otec:YASPER z Jezerního království
Matka:MELODIE z Jezerního království
Majitel:Věra Rejfková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadí

16IT' S ME BELLA ze Zámku Lešná
* 29.10.2019
Otec:ChPORTORICO Merlin Bohemia
Matka:DELISHA ze Zámku Lešná
Majitel:Michaela Weidnerová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výbornýbez pořadí

17KIRA Stajnia Magia
* 21.07.2019
Otec:NATHAN Maradeco King
Matka:IZI Stajnia Magia
Majitel:Marta Heblik
18UEFA Prokopská hvězda
* 16.11.2019
Otec:NATHAN Maradeco King
Matka:JchLOREEN Prokopská hvězda
Majitel:Daniela B. Jugasová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

feny - Blenheim - mezitřída

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
19CYPŘIŠKA Sametový čenich
* 23.05.2019
Otec:GrandChFARANEL Prokopská hvězda
Matka:BELINDA BABUSCHA Sametový čenich
Majitel:Věra Patočková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí

20ENGLISH PRINCESS Aldaha Gold
* 14.01.2019
Otec:Valentyne THE IRISH TENOR
Matka:ChTITISIOWA VIRIDIANA Ufna Morda
Majitel:Dana Tošenovjanová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

21ESCAMILLA TALLY Rubínový květ
* 05.03.2019
Otec:JALAPEŇOS Chilli koliba
Matka:TAIWA ze Zelené
Majitel:Renata Drajsajtlová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výbornýbez pořadí

22ESTER z Jezerního království
* 23.01.2019
Otec:XCELLENTO du Chateau Noblesse
Matka:ChKOFILA Prokopská hvězda
Majitel:Věra Rejfková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

23ORNELLA MUTI Santana Gwellian
* 29.03.2019
Otec:EASY PEASY du Chateau Noblesse
Matka:MISSOURI Santana Gwellian
Majitel:Jitka Švédíková
24SISSY Bonimo
* 26.10.2018
Otec:ChBonitos Companeros ADIOS
Matka:ChVITTORIA Bonimo
Majitel:Janka Točíková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

feny - Blenheim - třída otevřená

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
25ANNIE ISABELA Stříbrná Tamarinda
* 01.02.2018
Otec:CONOR z Malého majera
Matka:IFIGENIE BONY z Usedlosti Újezdec
Majitel:Renata Riegertová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

26CATARINA z Jezerního království
* 26.09.2018
Otec:EASY PEASY du Chateau Noblesse
Matka:TIFFANY z Jezerního království
Majitel:Věra Rejfková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

27PRISELIA TWE Biely démon
* 28.01.2018
Otec:ORSIEN ELI Biely démon
Matka:KATALEYA TINI Biely démon
Majitel:David Havlena

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

28RÉZINKA Bonimo
* 31.08.2018
Otec:Lovetrac SUPERMAN
Matka:DOLCE GABBANA Bonimo
Majitel:Iveta Loudová

feny - Blenheim - třída vítězů

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
29MEGGIE Salvia Rose
* 08.04.2013
Otec:KENDY GOLD Fraking
Matka:GWENDY QUEEN Salvia Rose
Majitel:Daniela B. Jugasová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

30OPAVIA Prokopská hvězda
* 15.10.2017
Otec:Orchard Hill JUST ENOUGH CASH
Matka:GrandChFANTASTICA Prokopská hvězda
Majitel:Ivana Šmídková + Ivana Šmídková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
VB - Vítěz barvy
VSV-F - Vítěz speciální výstavy - fena

feny - Ruby - třída dorostu

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
31Culverhill CROCUS
* 17.01.2020
Otec:BEVELMOUNT RED BEAUJOLAIS
Matka:DE LA ROSA Flowers City
Majitel:Zuzana Gladišová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
ND-F - nejkrásnější dorost výstavy - fena

32JOHANKA AURI z Panství Lomnice
* 21.01.2020
Otec:ChZAFFIR FOON Charmander
Matka:ChCECILKA AURI z Panství Lomnice
Majitel:Helena Majerníková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný2. pořadí

feny - Ruby - třída mladých

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
33FALLADA Rubínový květ
* 06.09.2019
Otec:JIMRAM ROMEO Gardyth
Matka:Q-ALLA-VIKTORIA ze Zelené
Majitel:Renata Drajsajtlová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výbornýbez pořadí

34FIORETTA Rubínový květ
* 06.09.2019
Otec:JIMRAM ROMEO Gardyth
Matka:Q-ALLA-VIKTORIA ze Zelené
Majitel:Petra Breineková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí

35TANGERINE Prokopská hvězda
* 19.09.2019
Otec:Kabaret Double Red
Matka:ChGOYA Prokopská hvězda
Majitel:Daniela B. Jugasová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAJC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
NMF - nejkrásnější mladá fena
BOJ - Best of junior
BOB - Vítěz plemene – Best of Breed

36TERRACOTTA Prokopská hvězda
* 19.09.2019
Otec:Kabaret Double Red
Matka:ChGOYA Prokopská hvězda
Majitel:Věra Rejfková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadí

37WOW, HEY SEXY LADY z Vrchu králů
* 12.06.2019
Otec:ChCinderaic KING OF THE ROAD
Matka:UNICA BELLA z Vrchu králů
Majitel:Daniela Fialová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

feny - Ruby - mezitřída

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
38XANADU OF LEGEND Arušava
* 10.05.2019
Otec:ChCinderaic KING OF THE ROAD
Matka:WATANAY Arušava
Majitel:Zuzana Švestková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

feny - Ruby - třída otevřená

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
39ChIZABELLE EMPATHIA Obludárium
* 30.05.2018
Otec:GrandChA-RUBENS Rubínový květ
Matka:ChGRACE Obludárium
Majitel:Monika Hečová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
VB - Vítěz barvy

40KATRINA Foon Charmander
* 24.05.2018
Otec:ChCHLIFF FOON Charmander
Matka:JchYANIKA FOON Charmander
Majitel:Jana Košutová

feny - Ruby - třída vítězů

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
41ChCECILKA AURI z Panství Lomnice
* 24.02.2017
Otec:GrandChIAN DANIEL Minowara
Matka:RAYA z Panství Lomnice
Majitel:Helena Majerníková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

42ChPennygown LADY THAT LUNCHES
* 29.07.2018
Otec:AWARAYS EARL of Warringham
Matka:Pennygown CASTASPELL
Majitel:Michaela Čermáková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

feny - Tricolor - třída dorostu

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
43 Misia K HENESSY
* 21.02.2020
Otec:IChETAR Prokopská hvězda
Matka:Misia K ALIEN
Majitel:Monika Hálková
44AFRICCA Baryon Cavalier
* 16.03.2020
Otec:AXISS ELI Biely démon
Matka:PRISELIA TWE Biely démon
Majitel:Sona Schlitterova

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

feny - Tricolor - třída mladých

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
45ANGELIKA ELLIS Bohemia
* 30.07.2019
Otec:AXISS ELI Biely démon
Matka:JchQUELLA Merlin Bohemia
Majitel:Miroslav Jílek

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadí

46XAARINA MISS Bonimo
* 24.09.2019
Otec:Ellemich ICONIC
Matka:DOLCE GABBANA Bonimo
Majitel:Jolana Báčová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadí

feny - Tricolor - mezitřída

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
47FAUNA ze Stareho dvora
* 30.03.2019
Otec:JchJUDE LAW z Wiolinowej Doliny
Matka:ChCHERRY Krásná louka
Majitel:Vladimíra Jalůvková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

48TABITHA GRACE Spanilá věž
* 26.04.2019
Otec:NORBERT Love Me
Matka:NIOBE Spanilá věž
Majitel:Majka Vlahová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

feny - Tricolor - třída otevřená

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
49CLOTILDE POMPON La Tour Noire
* 16.11.2017
Otec:VENISMIN Rubínový květ
Matka:CARINA BELLE od Jihlavské brány
Majitel:Alena Vondráčková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

50JchQUELLA Merlin Bohemia
* 29.08.2016
Otec:GrandChTurretbank TRIBERRY
Matka:GrandChMELODIA Merlin Bohemia
Majitel:Miroslav Jílek

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

51VALERIE JOHANA z Usedlosti Újezdec
* 26.12.2016
Otec:GrandChANTHONY VIGO z Usedlosti Újezdec
Matka:JOHANKA FLORENCIE z Usedlosti Újezdec
Majitel:Renata Riegertová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

feny - Tricolor - třída vítězů

Kruh č.1 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
52ChCOTTON CANDY Aldaha Gold
* 14.07.2018
Otec:Scotlass Summer Magic at Arrowbien
Matka:Brenhora HEAD OVER HEELS
Majitel:Dana Tošenovjanová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
VB - Vítěz barvy

53GrandChGRAZIELLA Tricyrtis
* 12.09.2016
Otec:Royal Times DARLINGTON
Matka:JchLADY JANE Spanilá věž
Majitel:Majka Vlahová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

54GrandChCHLOE Magnolia Passco
* 01.06.2015
Otec:LAMBERT Love Me
Matka:ChMÉDEA od Ptačí skály
Majitel:Daniela B. Jugasová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí


Kruh č.2 - speciální výstava

Neděle - 27.09.2020

rozhodčí: Kateřina Šmejkalová DiS.
vedoucí kruhu Radek Šmejkal, zapisovatel Sebastián Toplak

psi - Blenheim - třída štěňat

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
55VENI VIDI VICI Prokopská hvězda
* 19.04.2020
Otec:OFICÍR Prokopská hvězda
Matka:NOVA Prokopská hvězda
Majitel:Petra Zvarová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
NŠ-P - nejkrásnější štěně výstavy - pes

feny - Blenheim - třída štěňat

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
56BERRY WHITE Magic Shayen
* 03.05.2020
Otec:Magic Charm´s Tequlia Sunrise
Matka:ChSHAYEN od Ptačí skály
Majitel:Hana Šašková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
NŠ-F - nejkrásnější štěně výstavy - fena

57BRITZI ITZI SILK Magic Shayen
* 03.05.2020
Otec:Magic Charm´s Tequlia Sunrise
Matka:ChSHAYEN od Ptačí skály
Majitel:Hana Šašková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný2. pořadí

58CHINASKI z Jezerního království
* 29.03.2020
Otec:ORCHARD Prokopská hvězda
Matka:ChKOFILA Prokopská hvězda
Majitel:Věra Rejfková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný3. pořadí

feny - Tricolor - třída štěňat

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
59IRRIS ISABEAU Tricyrtis
* 03.05.2020
Otec:OFICÍR Prokopská hvězda
Matka:JchLADY JANE Spanilá věž
Majitel:Majka Vlahová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

feny - Blenheim - třída veteránů

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
60ALŽBĚTA Obludárium
* 03.06.2010
Otec:ChCHARDONNAY Moravia eden
Matka:IZABELLE Moravia Eden
Majitel:Iva Petrová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadí

61VANILKA TERNO z Kamilkové zahrady
* 15.02.2012
Otec:PHOENIX TERNO z Kamilkové zahrady
Matka:DOLLY TERNO z Kamilkové zahrady
Majitel:Alena Vondráčková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadí

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
NV-F - Nejkrásnější veterán - fena
BOV - Nejkrásnější veterán – Best of Veteran

psi - Black and Tan - třída dorostu

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
62JONATHAN AURI z Panství Lomnice
* 21.01.2020
Otec:ChZAFFIR FOON Charmander
Matka:ChCECILKA AURI z Panství Lomnice
Majitel:Pavlína Urbanová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

psi - Black and Tan - mezitřída

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
63JchMONN MELODY Foon Charmander
* 25.01.2019
Otec:ChCHLIFF FOON Charmander
Matka:JchYANIKA FOON Charmander
Majitel:Zuzana Minarik

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadí

psi - Black and Tan - třída otevřená

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
64ASCOT ANTHONY z Usedlosti Újezdec
* 24.06.2017
Otec:GrandChANTHONY VIGO z Usedlosti Újezdec
Matka:ADÉLKA GINETT z Usedlosti Újezdec
Majitel:Martin Sládek

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

65JchBODIE CORI Sweetheart From Lenti
* 29.05.2018
Otec:GrandChELLECK ELI Biely démon
Matka:GrandChCÁCORKA Kopidlenský kavalír
Majitel:František Kašný
66KESSIDY GOLD od Zlatého Roxe
* 06.09.2017
Otec:GrandChWILLIAM SHAKESPEARE Bonimo
Matka:ChFLER GOLD od Zlatého Roxe
Majitel:Jana Pavlíčková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

psi - Black and Tan - třída vítězů

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
67VOLTAIRE z Vrchu králů
* 14.01.2018
Otec:GrandChTurretbank TRIBERRY
Matka:OOH LA LA z Vrchu králů
Majitel:Daniela Fialová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

68ChZAFFIR FOON Charmander
* 06.04.2015
Otec:GrandChImperial Red INU YASHA'S BESTIA
Matka:ISABELA FOON Charmander
Majitel:Jitka Šilarová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

69ChZIRKONY ELI Biely démon
* 24.01.2017
Otec:GrandChBonitos Companeros BELLINI
Matka:ChWAIMEA TINI Biely démon
Majitel:David Havlena

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
VB - Vítěz barvy

psi - Blenheim - třída dorostu

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
70ASSANTI Baryon Cavalier
* 16.03.2020
Otec:AXISS ELI Biely démon
Matka:PRISELIA TWE Biely démon
Majitel:David Havlena

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
ND-P - nejkrásnější dorost výstavy - pes

71CHICO ze Starého dvora
* 04.03.2020
Otec:JchBACK IN STYLE Lagiva
Matka:ChCHERRY Krásná louka
Majitel:Kateřina Táborská

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný3. pořadí

72Laguna Love HEARTBREAKER
* 15.01.2020
Otec:CAVASHON MCDREAMY
Matka:BE DELICIOUS Gorska Fantazja
Majitel:Lenka Poláková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný2. pořadí

psi - Blenheim - třída mladých

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
73AMAZING LUCKY Love from Feldsberg
* 11.05.2019
Otec:JchCELEBRANT Telperion
Matka:TOFFIFE z Jezerního království
Majitel:Ilona Nekvapilová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAJC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
NMP - nejkrásnější mladý pes

psi - Blenheim - mezitřída

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
74INGEMAR AURI z Panství Lomnice
* 15.04.2019
Otec:DENPASAR Valachian Beauty
Matka:WANESSA-MAE z Panství Lomnice
Majitel:Blanka Pospíšilová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

75ZACK Scarlett team
* 21.03.2019
Otec:L'AMOUR NIGHT Scarlett team
Matka:INCREDIBLE BEAUTY Scarlett team
Majitel:Radka Přikrylová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

psi - Blenheim - třída otevřená

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
76EDWARD QUINN z Krásné Gladys
* 08.03.2014
Otec:QUINN TERNO z Kamilkové zahrady
Matka:YWY SUE z Krásné Gladys
Majitel:Martina Buriánková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

77INCHU-CHUNA z Bořkovických lesů
* 08.08.2018
Otec:ChBRUCE Royal Shine
Matka:GABRIELA z Bořkovických lesů
Majitel:Jitka Vondráková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

78TALISMAN Merlin Bohemia
* 16.11.2018
Otec:GUNS N'ROSES Snukraina
Matka:GrandChMELODIA Merlin Bohemia
Majitel:Kateřina Vaněčková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí

79U ARE THE REASON Scarlett team
* 28.09.2018
Otec:INCREDIBLE MIRACLE Scarlett team
Matka:INCOMPARABLE JOFIEL Scarlett team
Majitel:Radka Přikrylová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
VB - Vítěz barvy
BOS - Nejlepší z opačného pohlaví - Best of Opposite Sex
VSV-P - Vítěz speciální výstavy - pes

psi - Blenheim - třída vítězů

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
80ChBonitos Companeros ADIOS
* 08.03.2017
Otec:Bonitos Companeros EVERLASTING DREAM
Matka:Bonitos Companeros CLEOPATRA
Majitel:Janka Točíková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

81IChFLAVIO GOLD od Zlatého Roxe
* 14.08.2013
Otec:QUINN TERNO z Kamilkové zahrady
Matka:BREE VIVIEN Amor Real
Majitel:Zdeňka Matoušková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí

82IChGEREMMAYO Tricyrtis
* 12.09.2016
Otec:Royal Times DARLINGTON
Matka:JchLADY JANE Spanilá věž
Majitel:Radka Bartmanová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

83ChHAGRID Obludárium
* 29.10.2016
Otec:IChFLAVIO GOLD od Zlatého Roxe
Matka:ALŽBĚTA Obludárium
Majitel:Zdeňka Matoušková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výbornýbez pořadí

84OFICÍR Prokopská hvězda
* 15.10.2017
Otec:Orchard Hill JUST ENOUGH CASH
Matka:GrandChFANTASTICA Prokopská hvězda
Majitel:Eva Kubátová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

psi - Ruby - třída dorostu

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
85JESSE AURI z Panství Lomnice
* 21.01.2020
Otec:ChZAFFIR FOON Charmander
Matka:ChCECILKA AURI z Panství Lomnice
Majitel:Jitka Šilarová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi nadějný1. pořadí

86VERRON Ruby Love Terako
* 07.01.2020
Otec:ATREY Linden Leaves
Matka:ORRINE Terako
Majitel:Irena Kociánová + Zuzana Poláková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
nadějný2. pořadí

psi - Ruby - třída mladých

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
87AXIS NERO Abiriz
* 27.06.2019
Otec:MAVERICK Royaume des Cavaliers Valaisans
Matka:ABIGAIL Linden Leaves
Majitel:Veronika Sládková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výbornýbez pořadí

88FENTON Rubínový květ
* 06.09.2019
Otec:JIMRAM ROMEO Gardyth
Matka:Q-ALLA-VIKTORIA ze Zelené
Majitel:Renata Drajsajtlová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadí

89FRAPPUCCINO Aldaha Gold
* 09.07.2019
Otec:ChCinderaic KING OF THE ROAD
Matka:XANDRIA Aldaha Gold
Majitel:Lenka Brhelová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný4. pořadí

90TULLAMORE Prokopská hvězda
* 19.09.2019
Otec:Kabaret Double Red
Matka:ChGOYA Prokopská hvězda
Majitel:Eva Kubátová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

91WILLIAM QUATRO z Kamilkové zahrady
* 15.09.2019
Otec:ChCinderaic KING OF THE ROAD
Matka:IMAGINE QUATRO z Kamilkové zahrady
Majitel:Blanka Pospíšilová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAJC

psi - Ruby - mezitřída

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
92AURELIUS CRIA Bečva Ruberries
* 02.11.2018
Otec:CAESAR Mechový achát
Matka:DEANNA AMBER SUN Dagymery
Majitel:Martina Čejková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi dobrý2. pořadí

93AUREMIUS CRIA Bečva Ruberries
* 02.11.2018
Otec:CAESAR Mechový achát
Matka:DEANNA AMBER SUN Dagymery
Majitel:Jana Hovorková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi dobrý1. pořadí

psi - Ruby - třída otevřená

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
94GrandChA-RUBENS Rubínový květ
* 12.05.2014
Otec:IKRAAN Rubínový květ
Matka:GIRANDELA Rubínový květ
Majitel:Zdeňka Matoušková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi dobrý2. pořadí

95ASHTON My Pure Joy
* 29.04.2018
Otec:HAKER Zlodziejska Zgraja
Matka:JENIFFER HOPE z Výhonkovce
Majitel:Milan Šicner

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi dobrý1. pořadí

psi - Ruby - třída vítězů

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
96ATREY Linden Leaves
* 02.08.2016
Otec:GrandChBASTIEN Gold Wiktoris
Matka:ChSUNSHINE Flowers City
Majitel:Michaela Kudláčková + Michaela Kudláčková + Michal Kudláček

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi dobrý2. pořadí

97ChDANGL Rubínový květ
* 06.07.2018
Otec:BARGIEL SEVI Biely démon
Matka:Q-ALLA-VIKTORIA ze Zelené
Majitel:Kateřina Vedrová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
VB - Vítěz barvy

98MAVERICK Royaume des Cavaliers Valaisans
* 07.01.2017
Otec:IMPULSE du Jardin de Claire
Matka:I'M LADY BELLE des Cavaliers de Canine Country
Majitel:Olga Záleská

psi - Tricolor - třída mladých

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
99ARCHIBALD ELLIS Bohemia
* 30.07.2019
Otec:AXISS ELI Biely démon
Matka:JchQUELLA Merlin Bohemia
Majitel:Veronika Jílková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadí

100TIBERIO TINELLI Spanilá věž
* 26.04.2019
Otec:NORBERT Love Me
Matka:NIOBE Spanilá věž
Majitel:Jitka Šilarová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAJC

101XERXES DREAM Bonimo
* 24.09.2019
Otec:Ellemich ICONIC
Matka:DOLCE GABBANA Bonimo
Majitel:Jolana Báčová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

psi - Tricolor - mezitřída

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
102JchARMANI Caressema
* 04.10.2018
Otec:Stonepit MAKE IT HAPPEN
Matka:ROMANCE Caressema
Majitel:Eva Machačová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný3. pořadí

103Bonitos Companeros ZEAL WOMANIZER
* 24.02.2019
Otec:WOMANIZER of an Excellent Choice
Matka:Bonitos Companeros RAVENNA
Majitel:Janka Točíková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

104IRWIN AURI z Panství Lomnice
* 15.04.2019
Otec:DENPASAR Valachian Beauty
Matka:WANESSA-MAE z Panství Lomnice
Majitel:Eliška Škarková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

psi - Tricolor - třída otevřená

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
105CUTENESS CHARM Aldaha Gold
* 14.07.2018
Otec:Scotlass Summer Magic at Arrowbien
Matka:Brenhora HEAD OVER HEELS
Majitel:Marta Heblik

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

106ELROY PRIMA Petulenka
* 06.12.2016
Otec:GrandChJOE BLACK Spanilá věž
Matka:GrandChVIOLETA TERNO z Kamilkové zahrady
Majitel:Kateřina Táborská

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

107OZZY Květ Sakury
* 21.07.2017
Otec:ZEYER TRES z Císařského mlýna
Matka:KARA MIA Květ sakury
Majitel:Martina Čejková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
velmi dobrý3. pořadí

108RUDOLF Prokopská hvězda
* 25.09.2018
Otec:Stonepit MAKE IT HAPPEN
Matka:GrandChFANTASTICA Prokopská hvězda
Majitel:Ivana Šmídková
109URCHIN Petty Pun
* 09.10.2012
Otec:PRECIOUS JEWEL z Vrchu králů
Matka:GIANNE Santana Gwellian
Majitel:Lenka Eisenhamerová

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
dobrýbez pořadí

psi - Tricolor - třída vítězů

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
110AXISS ELI Biely démon
* 27.02.2016
Otec:XIWEN TINI Biely démon
Matka:NESSEEM SIRI Biely démon
Majitel:David Havlena

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadíCAC

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
VB - Vítěz barvy

111BREEZER ze Starého dvora
* 01.03.2018
Otec:MASTERPIECE Elensis-the Royal Choice
Matka:FATAMORGANA Magic Noblesse
Majitel:Vladimíra Jalůvková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný2. pořadíRes. CAC

psi - Black and Tan - Přehlídka šampiónů

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
112ARRIANNA'S SCOUT of Timodie
* 20.07.2016
Otec:GrandChARTUR Koblížek
Matka:GrandChTimon's DIAMONDS ARE FOREVER
Majitel:Jana Hovorková
113GrandChFIGARO ALFI od Vyšebrodského kláštera
* 31.10.2012
Otec:IChALFI Sylena
Matka:DARLING od Vyšebrodského kláštera
Majitel:Petra Víšková
114ChZAFFIR FOON Charmander
* 06.04.2015
Otec:GrandChImperial Red INU YASHA'S BESTIA
Matka:ISABELA FOON Charmander
Majitel:Jitka Šilarová

psi - Blenheim - Přehlídka šampiónů

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
115IChFLAVIO GOLD od Zlatého Roxe
* 14.08.2013
Otec:QUINN TERNO z Kamilkové zahrady
Matka:BREE VIVIEN Amor Real
Majitel:Zdeňka Matoušková
116IChGEREMMAYO Tricyrtis
* 12.09.2016
Otec:Royal Times DARLINGTON
Matka:JchLADY JANE Spanilá věž
Majitel:Radka Bartmanová

psi - Ruby - Přehlídka šampiónů

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
117GrandChA-RUBENS Rubínový květ
* 12.05.2014
Otec:IKRAAN Rubínový květ
Matka:GIRANDELA Rubínový květ
Majitel:Zdeňka Matoušková
118JchBACK IN STYLE Lagiva
* 01.02.2017
Otec:Homesweet's XTREME HEARTBREAKER
Matka:ELAYNA STAR Lagiva
Majitel:Vladimíra Jalůvková
119GrandChCHRISTOPER z Panství Lomnice
* 11.04.2007
Otec:GrandChLisgarth DYLAN THOMAS
Matka:CATHERINE z Panství Lomnice
Majitel:Helena Majerníková
120GrandChMERKUCIO MELODY Minowara
* 09.04.2015
Otec:VetChVolney BONANZA
Matka:GOTHICA Merlin Bohemia
Majitel:Petra Víšková

psi - Tricolor - Přehlídka šampiónů

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
121GrandChCASPIAN FINN z Královských mlýnů
* 12.05.2013
Otec:FINN Llewellyn Bohemia
Matka:QUEEN VICTORIA z Panství Lomnice
Majitel:Radka Bartmanová
122GrandChJOE BLACK Spanilá věž
* 12.01.2012
Otec:MONACO SEVI Biely démon
Matka:GREASY Spanilá věž
Majitel:Miloš Kopecký

feny - Blenheim - Přehlídka šampiónů

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
123OPAVIA Prokopská hvězda
* 15.10.2017
Otec:Orchard Hill JUST ENOUGH CASH
Matka:GrandChFANTASTICA Prokopská hvězda
Majitel:Ivana Šmídková + Ivana Šmídková

feny - Tricolor - Přehlídka šampiónů

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
124GrandChGRAZIELLA Tricyrtis
* 12.09.2016
Otec:Royal Times DARLINGTON
Matka:JchLADY JANE Spanilá věž
Majitel:Majka Vlahová

psi - Tricolor - třída veteránů

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
125GrandChJOE BLACK Spanilá věž
* 12.01.2012
Otec:MONACO SEVI Biely démon
Matka:GREASY Spanilá věž
Majitel:Miloš Kopecký

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadí

psi - Ruby - třída veteránů

Kruh č.2 - speciální výstava
Neděle - 27.09.2020
126GrandChImperial Red INU YASHA'S BESTIA
* 06.07.2009
Otec:Lolita's Dreaming Millennium Akeem
Matka:Bastien's NUOMI
Majitel:Michaela Kudláčková

Dosažený výsledek:
Známka (Grade):Pořadí (Order)Titul (Titles)
výborný1. pořadí

Na výstavě byl uděleny následující tituly:
NV-P - Nejkrásnější veterán - pes

Propozice ke stažení
Výstavní katalog ke stažení