Cavalier King Charles Spaniel
klub Čech, Moravy a Slezska

Změna mailové adresy

Pro veškerou mailovou korespondenci na místopředsedkyni klubu, Martinu Královou, prosím používejte novou mailovou adresu ma.kralova@icloud.com

Stará adresa je z důvodu poruchy již nějakou dobu nefunkční, a tak pokud jste na ni v posledních 14 dnech něco posílali a nedostali odpověď, pošlete svůj požadavek znovu, na novou adresu.

Klubová a speciální výstava 2-3 června 2018 Dneboh

Propozice a přihlášku najdete v klubových výstavách zde.

Při přihlašování on-line, přes webové stránky, mějte prosím strpení s časovou prodlevou při ukládání jednotlivých stránek.

Prosíme majitele těch kavalírů, kteří se vloni dožili (nebo se letos na jaře dožijí) 15ti a více let, aby poslali na zlaty.kavalir@seznam.cz jejich kvalitní fotografii a pár řádek o pejskovi/fence k uveřejnění v jubilejní Ročence 2017 (vyjde na jaře roku 2018) do sekce "vintage cavaliers". Děkuji Míša Čermáková.

Bonitace, svod dorostu a zdravotní vyšetření se koná 24. března 2018. Místo konání-Praha-Zbraslav. Uzávěrka je 14. března 2018.

Informace o březnové bonitaci, svodu dorostu a zdravotním vyšetření najdete v klubových akcích, zde.

Termíny klubových akcí v roce 2018

(O případných změnách termínů nebo místa konání budete na klubových stránkách včas informováni.)

Bonitace a svody dorostu:

24. března 2018 - Zbraslav

16. června 2018 - Srnčí u Moravské Třebové, v rámci klubového setkání

10. listopadu 2018 - Zbraslav

Klubové výstavy:

2. června 2018 - Dneboh, Klubová výstava s titulem Vítěz Klubové výstavy

3. června 2018 - Dneboh, Speciální výstava s titulem Vítěz Speciální výstavy

15. září 2018 - Kutná Hora-Lorec, Klubová výstava s titulem Klubový vítěz

Klubový šampion a veterán za rok 2016

Jak jistě víte, loňský rok byl poslední, kdy se vyhlašovaly chovatelské soutěže o nejlepšího psa, fenu a chovatelskoun stanici. Od letošního roku tuto soutěž zastupuje TOP Kavalír. Ten se vyhlašuje vždy na konci roku a máme ho již za rok 2017 za sebou.

Členové klubu, kteří mají zájem o vyhlášení klubového šampiona a získat diplom pro svého veterána, mohou posílat požadavky na adresu jednatelky klubu, Jitky Kratochvílové, do konce února 2018. Adresu najdete v "Kontaktech".

U klubového šampiona na kopii PP body sečtěte. Prosím důkladně si prostudujte pravidla pro jednotlivé soutěže.

Podmínky pro získání titulu stříbrný, zlatý, platinový a briliantový veterán najdete zde.

Bodovací tabulku a podmínky pro klubového šampiona najdete zde

Diplomy budou předány v sobotu 2.6. 2018, na klubové výstavě.

Sportovní šampion a sportovec roku

Uzávěrka pro zasílání podkladů pro sportovní soutěže je také 28. února 2018. Pravidla pro sportovce roku a sportovního šampiona najdete zde.

Sečtené výsledky a dokumenty z oficiálních zkoušek a závodů, které váš kavalír absolvoval posílejte na adresu: Zuzana Nováková, Veská 23, 533 04 Sezemice. Telefon: 607 594 031. Mail: zuzcim@seznam.cz;

Do klubových akcí byl přidán zápis ze schůze výboru z 11.11.2017.

Najdete tam usnesení výboru o úpravě Chovatelského řádu:

Výbor se usnesl na úpravě chovatelského řádu ohledně chovnosti a bonitací u psů. Nově budou bonitovaní psi po dosažení 18 měsíců (stejně jako feny) a zároveň chovatelský řád upravuje věkovou hranici pro krytí pro plemeníka na 18 měsíců.

Tato změna samozřejmě neznamená, že by klub přestal podporovat své doporučení na minimální věkovou hranici v chovném páru na 2, 5 roku.

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY NA ROK 2018,

prosím posílejte do 31. ledna 2018 na klubový účet u Fio banky 2000689572/2010. Jako variabilní symbol použijte předčíslí a vaše členské číslo. Veškeré informace o platbách a způsobu obnovy členství na letošní rok najdete zde . Po tomto datu musíte k částce za členství připočítat i 100 Kč zápisné.

Nezapomeňte si obnovit členství přes on-line formulář.

V případě dotazů neváhejte mailem nebo telefonicky kontaktovat Martinu Královou.