Cavalier King Charles Spaniel
klub Čech, Moravy a Slezska

KV, CKCS klub ČMS
15.9.2018, Kutná Hora - Lorec

Počet přihlášených: 169 psů, Posuzoval: Sheena Maclaine [UK], Andy Vella [UK]


BOB: CHAPLIN Prokopská hvězda

BOS: OPAVIA Prokopská hvězda

VKV fena: DEATH ON TINY WHEELS z Królewskiego Dworu

VKV pes: CHAPLIN Prokopská hvězda

BOJ: OPAVIA Prokopská hvězda

BOV: Bonitos Companeros YES WE CAN RED

Třída štěňat

Psi

Narayden BLACK STAR [BT]
Božena Grzesik
VN1 NŠP
BOTISEN z Jezerního království [RU]
Jana Budková
VN2
GIO z Lískových oříšků [BT]
Dagmar McCaffrey + Kevin McCaffrey
N3
VLADAN ze Starého Dobrasa [BH]
Irena Krutilová
N4
MATÚŠ Chilli Koliba [BH]
Hana Šašková
N

Feny

AMANDA Bohemia Cavalier [BH]
Markéta Poušková
VN1 NŠF
ZAHRA Caressema [BH]
Eva Machačová
VN2
BEYLIS z Jezerního království [BT]
Věra Rejfková
VN3
CARMINE Silver Moon Moravia [BT]
Iveta Vaňková
VN4
ASHLY Bohemia Cavalier [TR]
Markéta Hanzlíková
VN
GRÉTA z Lískových oříšků [BT]
Eva Sýkorová
N
LYNETTE Vanmar Majesty [TR]
Iva Korecká
N
YGRAINE Caressema [BH]
Eva Machačová
Nepřítomen

Psi, Black and Tan

Třída dorostu

VOLTAIRE z Vrchu králů
Daniela Fialová
VN1 NDP

Třída mladých

KESSIDY GOLD od Zlatého Roxe
Jana Pavlíčková
VD1

Mezitřída

ZIRKONY ELI Biely démon
David Havlena
V1 CAC, VB
JIMI HENDRIX Bonimo
Pavla Burianová
VD2
GORDON Darling Daisy
Eva Kupsová
VD3

Třída otevřená

ARRIANNA'S SCOUT of Timodie
Jana Hovorková
V1
GAMBI z Herlifské stráně
Jolana Baliharová
D
RINGO STAR Terako
Olga Mačošková
D

Třída vítězů

ISIDOR Kareli pod Radyní
Martina Barnášová
V1 CAC
LADIES NIGHT du Jardin de Claire
Zuzana Gladišová
V2 res. CAC

Třída veteránů

EMANUEL BLACK z Dvorů Stanislavic
Jiřina Rašková
V1

Psi, Blenheim

Třída dorostu

QASHQAI Prokopská hvězda
Věra Rejfková
VN1
ATREY CHARMING Rose's Dream Moravia
Richard Szrajber
N2

Třída mladých

ORCHARD Prokopská hvězda
Hana Nováková
V1 CAJC, NMP
OFICÍR Prokopská hvězda
Eva Kubátová
V2
GERONIMO Charle's Angels
Dana Burianová
VD3
INCREDIBLE DREAM Scarlett team
Zdeněk Křivánek
VD4
GRIFFIN Charle's Angels
Otto Ressl
D
ZAMBEZI OSCAR z Usedlosti Újezdec
Jana Měřínská
D

Mezitřída

GUNS N'ROSES Snukraina
Arkadiusz Tracz
V1 CAC, VB
BAMBI TWE Biely démon
David Havlena
V2 res. CAC
Bonitos Companeros ADIOS
Janka Točíková
V3
JUDE LAW z Wiolinowej Doliny
Vladimíra Jalůvková
V4
HAGRID Obludárium
Zdeňka Matoušková
D

Třída otevřená

EDWARD QUINN z Krásné Gladys
Martina Buriánková
V1 CAC
CELEBRANT Telperion
Martina Barnášová
VD2
GEREMMAYO Tricyrtis
Radka Bartmanová
VD3
EFRAM ze Zámku Lešná
Ludmila Straková
VD4
GARIBALDI od Vyšebrodského kláštera
Jitka Vondráková
D
INDY z Královských mlýnů
Jaromír Ciesla
D

Třída vítězů

KUBULA Prokopská hvězda
Eva Kubátová
V1 CAC
PORTORICO Merlin Bohemia
Alena Číhalová
V2 res. CAC
FLAVIO GOLD od Zlatého Roxe
Zdeňka Matoušková
V3
MERLIN Canis Satelles
Božena Grzesik
VD4

Psi, Ruby

Třída dorostu

CEASAR ze Starého dvora
Pavla Burianová
VN1
BARNEY SHADOW Mi-Ja-Kra
Jolana Baliharová
N2

Mezitřída

MAVERICK Royaume des Cavaliers Valaisans
Olga Záleská
V1 CAC

Třída otevřená

BACK IN STYLE Lagiva
Vladimíra Jalůvková
V1 CAC
HORATIO CANE Charles Garden
Lucie Melicharová
V2
ATREY Linden Leaves
Michaela Kudláčková + Michal Kudláček
VD3
FERRARI IMPERIO Tricyrtis
Jana Pavlíčková
Do

Třída vítězů

ELLECK ELI Biely démon
David Havlena
V1 CAC, VB
PORTOS z Jezerního království
Simona Navrátilová
V2
IAN DANIEL Minowara
Milan Ječný
V3
BASTIEN Gold Wiktoris
Martina Barnášová
V4
A-RUBENS Rubínový květ
Zdeňka Matoušková
VD
COMEDY HIP HOP Scherzo Capriccioso
Šárka Ondrysková
V
MERKUCIO MELODY Minowara
Petra Víšková
D

Třída veteránů

Bonitos Companeros YES WE CAN RED
Hana Šašková
V1 NVP, BOV
IKRAAN Rubínový květ
Renata Drajsajtlová
VD2
Imperial Red INU YASHA'S BESTIA
Michaela Kudláčková + Michal Kudláček
VD3

Psi, Tricolor

Třída dorostu

BREEZER ze Starého dvora
Vladimíra Jalůvková
VN1
TORRY-TALII Minowara
Hana Vybíhalová
N2

Třída mladých

BOCCACIO Bonnie Fable
Radka Rokytová
V1 CAJC
OZZY Květ Sakury
Martina Čejková
Nepřítomen

Mezitřída

ELROY PRIMA Petulenka
Kateřina Táborská
V1

Třída otevřená

ORSIEN ELI Biely démon
Ingrid Mikulášová
V1 CAC
TITISIOWY KYLAR Ufna Morda
Simona Patočková
V2
ELISTER PRIMA Petulenka
Jitka Šilarová
VD3

Třída vítězů

CHAPLIN Prokopská hvězda
Hana Nováková
V1 CAC, VB, VKV, BOB
BRUCE Royal Shine
Marcela Dušková
V2
CALLEGAN Royaume des Cavaliers Valaisans
Olga Záleská
V3
CASPIAN FINN z Královských mlýnů
Radka Bartmanová
VD
JOE BLACK Spanilá věž
Miloš Kopecký
VD

Třída veteránů

COOPER CLYDE Vanmar Majesty
Michaela Vaňková
V1
KENZO TERNO z Kamilkové zahrady
Zdeňka Matoušková
VD2

Feny, Black and Tan

Třída dorostu

FEYA PRIMA Petulenka
Sabina Laubeová
N1
CRAZY ze Starého dvora
Vladimíra Jalůvková
Nepřítomen

Třída mladých

FAITH FOREWER Černý turmalín
Šárka Křesťanová
V1 CAJC
JACKIE LADY Zlatý kavalír
Michaela Maštalířová
V2
KIRSBERRY TWE Biely démon
Ingrid Mikulášová
D

Mezitřída

ZIWA Eli Biely démon
Ingrid Mikulášová
V1
BEATRIX AURI z Panství Lomnice
Monika Hečová
VD2
URSINELLA ELI Biely démon
Dagmar Janů
Nepřítomen

Třída otevřená

ZAZU Flowers City
Zuzana Gladišová
V1 CAC, VB
JULIETTA Believe in Destiny
Aneta Dawlewicz
V2 res. CAC
ABBY BENNETT Jollynea's
Pavlína Lavičková
D
CAMBRAI Jollynea's
Zuzana Stádníková
D
CASIOPEA Indigrace
Tereza Klásková
D
MISSOURI Santana Gwellian
Jan Švédík + Jitka Švédíková
D
CALIOPE BLACK ORCHID Dagymery
Petra Breineková
Nepřítomen

Třída vítězů

EBONY QUEEN Darling Daisy
Jiřina Rašková
V1 CAC
BEATRIS Gold Wiktoris
Josef Štětina
V2 res. CAC
BALANTINE Černý turmalín
Šárka Křesťanová
V3

Feny, Blenheim

Třída dorostu

YES. DIAMONDS FEEL NO COLD z Królewskiego Dworu
Arkadiusz Tracz
VN1 NDF
BAVARIA Nino the Great
Božena Grzesik
VN2
PRISELIA TWE Biely démon
Ingrid Mikulášová
VN3
ANINE Bánov Bells
Věra Patočková
VN4
ANNIE ISABELA Stříbrná Tamarinda
Renata Riegertová
N
PENELOPE du Chateau Noblesse
Daniela Fialová
VN
ROSE KELLY Spanilá věž
Jana Kandová
N

Třída mladých

OPAVIA Prokopská hvězda
Ivana Šmídková
V1 CAJC, NMF, BOJ, BOS
A SOUND OF THUNDER Aldaha Gold
Dana Tošenovjanová
V2
JOLLY JOKER Chilli Koliba
L'ubica Jankovičová
V3
YOKO z Jezerního království
Věra Rejfková
V4
BERRY Arconte Cani
Pavlína Lavičková
D
BIANCA BEL Luckykay
Vladěna Latoňová
VD
EIWIN Bílý Hřebíček
Naděžda Marvanová
D
GARDEDAMA ze Zámku Lešná
Zuzana Švestková
V
ORSAY Prokopská hvězda
Hana Nováková
V

Mezitřída

GLORY OF LOVE Canis Satelles
Božena Grzesik
V1 CAC, VB
LOREEN Prokopská hvězda
Hana Nováková
V2 res. CAC
ISABELLA Believe in Destiny
Aneta Dawlewicz
V3
DIANI Valachian Beauty
Šárka Vlková
V4
Blue Moon Cavaliers ALESSIA
Ingrid Mikulášová
V
CELEBRIAN CALAQUENDI Telperion
Josef Štětina
VD
JENNY GUMP Chilli Koliba
L'ubica Jankovičová
VD
LILI QUATRO z Kamilkové zahrady
Blanka Jelínková
D

Třída otevřená

JOLLY GOO Vanmar Majesty
Petra Lackovičová
V1 CAC
XANDRIA Aldaha Gold
Dana Tošenovjanová
V2 res. CAC
BELLANY PRIMA Petulenka
Lenka Pašková
V3
CLARISS Royal Shine
Marcela Dušková
VD4
DEBBIE BELLE Kopidlenský kavalír
Marcela Šindelářová
VD
MEGGIE Salvia Rose
Daniela Barbora Jugasová
D
QVIEN ANIE z Jezerního království
František Bártů
VD
TOFFIFE z Jezerního království
Lada Kománková
Nepřítomen

Třída vítězů

KOFILA Prokopská hvězda
Věra Rejfková
V1 CAC

Třída veteránů

INCOMPARABLE Azalea
Dana Tošenovjanová
V1 NVF

Feny, Ruby

Třída dorostu

ANDROMEDA z Ještědského lesa
Tereza Klásková
VN1
ORERA Bonimo
Lukáš Chudoba
N2

Třída mladých

DE LA ROSA Flowers City
Zuzana Gladišová
VD1
INNTECA TWE Biely démon
Ingrid Mikulášová
VD2

Mezitřída

WATANAY Arušava
Jaroslav Siegr + Luďka Siegrová
VD1
ENYA SILVER LADY Dagymery
Pavla Kovářová
Nepřítomen

Třída otevřená

ULRIKE FOON Charmander
František Kašný
V1
AMMY ROSE Cavalier of paradise
František Bártů
VD2
LILIANA Kareli pod Radyní
Vlasta Bártová
VD3
POLLY z Jezerního království
Iva Novotná
VD4

Třída vítězů

BAILEY Gold Wiktoris
Šárka Křesťanová
V1
BEYRIS ELI Biely démon
Ingrid Mikulášová
V2
HAPPY BEAUTY Bezzábran
Josef Štětina
V3

Feny, Tricolor

Třída dorostu

RINA QUATRO z Kamilkové zahrady
Zdena Šťulíková
N1
FLORINKA TILIA Kopidlenský kavalír
Jitka Kubíčková
N2
GILIA z Údolí kavalírů
Janka Točíková
N3
ARRAKIS z Ještědského lesa
Kristýna Konečná
N4

Třída mladých

AMAZING BLACK CUBIC ZIRKONIA Snukraina
Arkadiusz Tracz
V1 CAJC
DORIATH LAIQUENDI Telperion
Josef Štětina
V2
GWENDOLINA Charle's Angels
Miloslava Pavelková
VD3
CLOTILDE POMPON La Tour Noire
Alena Vondráčková
VD4

Mezitřída

DEATH ON TINY WHEELS z Królewskiego Dworu
Aneta Jezierska
V1 CAC, VB, VKV
VALERIE JOHANA z Usedlosti Újezdec
Renata Riegertová
VD2

Třída otevřená

GRAZIELLA Tricyrtis
Marie Vlahová
V1 CAC
ROSARIA Merlin Bohemia
Miloslava Pavelková
V2 res. CAC
GENNA Cavalier Prague
Janka Točíková
V3
Turretbank DAISY MAI
Hana Brázdilová
V4
O'JANSU ELI Biely démon
Ingrid Mikulášová
V
QUELLA Merlin Bohemia
Miroslav Jílek
VD
LADY KEROLAIN z Mokropes
Alena Číhalová
Nepřítomen

Třída vítězů

TITISIOWA VIRIDIANA Ufna Morda
Dana Tošenovjanová
V1 CAC
CHIKICHAKA Prokopská hvězda
Hana Nováková + Julia Soukup
V2 res. CAC
CHLOE Magnolia Passco
Daniela Barbora Jugasová
V3
MARSEY Merlin Bohemia
Miloslava Pavelková
V4
ANDĚLKA AURI z Panství Lomnice
Iva Novotná
VD
ELISABETH Cavalier Prague
Janka Točíková
VD

Třída veteránů

S TWO SÁRA VENDY z Usedlosti Újezdec
Jana Kandová
VD1
CLEOPATRA z Jezerního království
Věra Rejfková
VD2