Cavalier King Charles Spaniel
klub Čech, Moravy a Slezska


Členem klubu se může stát každý zájemce, který dosáhl věku 15 let. Toto je vlastně jediná podmínka členství. Co vám ale členství v klubu přinese?

Pro majitele:

I když máte doma pejska jen jako společníka, nemáte zájem o chov ani výstavy, může být členství v klubu přínosem i pro vás. Dostanete 1 x ročně klubovou Ročenku. Ročenka obsahuje články, které nebyly publikovány na našem webu, překlady a novinky ze světa kavalírů. Nezaměřuje se jen na chov. Najdete zde články z historie kavalírů a o zajímavých osobnostech, které se nějak významně podílely na vývoji tohoto plemene. Vychází v ní také informace o významných událostech a sportovních akcích. Pravidelně v něm informujeme o posledních veterinárních trendech a o správné výživě psů. Včas se také dozvíte o všech chystaných akcích a možná se necháte zlákat třeba na setkání chovatelů a příznivců kavalírů, které každoročně probíhá před začátkem letních prázdnin.

Pro chovatele:

Klub se snaží poskytnout všem chovatelům ten nejlepší servis. V rámci svého členství máte nárok na prezentaci svých psů a odchovů na klubových stránkách a v Ročence. Veškeré služby jsou poskytovány zdarma, nebo s výraznou slevou. Klub pro vás také pořádá odborné semináře, snaží se zajistit účast veterinárních specialistů na svých akcích a zprostředkovává zdravotní testy v zahraničí.

Děláme to, co by chovatelský klub měl pro své členy dělat a snažíme se to dělat co nejlépe.

Klub od svých členů očekává jediné, že se budou chovat a jednat podle klubového etického kodexu a budou respektovat chovatelská doporučení.