Cavalier King Charles Spaniel
klub Čech, Moravy a Slezska

NVP, Národní výstava
8.4.2018, Ostrava

Počet přihlášených: 67 psů, Posuzoval: Olga Dolejšová [CZ]


BOB: GEREMMAYO Tricyrtis

BOS: Q-ALLA-VIKTORIA ze Zelené

NV fena: Q-ALLA-VIKTORIA ze Zelené

NV pes: GEREMMAYO Tricyrtis

BOV pes: DYLAN Canis Satelles

BOJ: JENNY GUMP Chilli Koliba

Feny, Black and Tan

Třída štěňat

TWIGGY SATEEN Terako
Eva Kozelková
VN1

Třída mladých

FAITH FOREWER Černý turmalín
Šárka Křesťanová
V1 CAJC
BEATRIX AURI z Panství Lomnice
Monika Hečová
V2
BABETA Samaya
Dagmar Mlýnková
VD3

Třída otevřená

QUENTINE EBONY Terako
Kateřina Viktorinová + Irena Kociánová
V1
MONGINE SILKY BLACK Terako
Irena Kociánová
VD2
CECILY Kopidlenský kavalír
Hana Dadoková
VD3

Třída vítězů

KISS ME Krásná louka
Michaela Ouředníková
V1 CAC

Třída veteránů

WANORA WIDDA Rubínový květ
Monika Hečová
Nepřítomen

Feny, Blenheim

Třída štěňat

BOOGIE BEL Luckykay
Pavlína Grosserová
VN1

Třída dorostu

ZAZZIE z Jezerního království
Martin Nikl
VN1

Třída mladých

JENNY GUMP Chilli Koliba
L'ubica Jankovičová
V1 CAJC, BOJ
GLORY OF LOVE Canis Satelles
Božena Grzesik
V2
TAIWA ze Zelené
Renata Drajsajtlová
V3
QUENTINA Spanilá věž
Daniela Dragounová
VD4
ADABELLA DUO z Vítové
Aneta Lačňáková
VD

Mezitřída

DORÓTHÉA ANGELIC Kopidlenský kavalír
František Kašný
V1 CAC
TOFFIFE z Jezerního království
Lada Kománková
V2 res. CAC
ELANOR Maria Valley
Martina Toporcerová
V3

Třída otevřená

MEGGIE Salvia Rose
Daniela Barbora Jugasová
V1
LASIIE z Jezerního Království
Aneta Macurová
VD2

Třída vítězů

GULIETTA Magnolia PassCo
Iva Novotná
V1 CAC
SHAYEN od Ptačí skály
Hana Šašková
V2 res. CAC

Feny, Ruby

Třída mladých

CECILKA AURI z Panství Lomnice
Helena Majerníková
V1 CAJC
EMBER SUN Černý turmalín
Monika Vadásová
V2

Mezitřída

CINDY Canis Satelles
Božena Grzesik
V1 CAC
JENIFFER HOPE z Výhonkovce
Monika Kirmanová
Nepřítomen

Třída otevřená

Q-ALLA-VIKTORIA ze Zelené
Renata Drajsajtlová
V1 CAC, NV, BOS
ORRINE Terako
Irena Kociánová
V2
ROXIE CHARMING Terako
Alena Fildánová
V3

Třída vítězů

BAILEY Gold Wiktoris
Šárka Křesťanová
V1 CAC
ZLOTA ARIELKA Canis Satelles
Božena Grzesik
V2 res. CAC
POLLY z Jezerního království
Iva Novotná
V3
ULRIKE FOON Charmander
František Kašný
V4

Třída veteránů

IASMEEN Terako
Kateřina Viktorinová
V1
PAIGE z Panství Lomnice
Helena Majerníková
V2

Feny, Tricolor

Třída mladých

GRETA GLORIA Darling Daisy
Magda Šebestová
VD1
CAYRRA FIBBIE Bílý Hřebíček
lukáš Sidorják
Nepřítomen

Mezitřída

GRAZIELLA Tricyrtis
Marie Vlahová
V1 CAC
ROMANTICA Merlin Bohemia
Michaela Maštalířová
V2
ISSLA ELI Biely démon
Monika Dohnalová
V3
ANDĚLKA AURI z Panství Lomnice
Iva Novotná
Nepřítomen

Třída otevřená

ARALUEŇSKA ALYSS Ufna Morda
Andrzej Górski
V1 CAC
CHLOE Magnolia Passco
Daniela Barbora Jugasová
V2

Třída vítězů

TITISIOWA VIRIDIANA Ufna Morda
Dana Tošenovjanová
V1 CAC

Psi, Black and Tan

Třída dorostu

CODIAQ Linden Leaves
Lenka Glacová
VN1

Třída mladých

CIPÍSEK AURI z Panství Lomnice
Helena Majerníková
V1 CAJC
ASCOT ANTHONY z Usedlosti Újezdec
Martin Sládek
VD2

Třída otevřená

ZAFFIR FOON Charmander
Jitka Šilarová
V1 CAC

Třída vítězů

LADIES NIGHT du Jardin de Claire
Zuzana Gladišová
V1 CAC

Třída veteránů

EMANUEL BLACK z Dvorů Stanislavic
Jiřina Rašková
V1

Psi, Blenheim

Třída mladých

Sagenhaft GLINTVEIN
Pavlína Grosserová
V1 CAJC
JUMPING JACK FLASH Chilli Koliba
Hana Šašková
V2

Mezitřída

GEREMMAYO Tricyrtis
Radka Bartmanová
V1 CAC, NV, BOB
HAGRID Obludárium
Zdeňka Matoušková
V2
JASON BOURNE Vanmar Majesty
Martin Neubauer
VD3

Třída otevřená

ALEX Blue Jadeit
Markéta Vorková
V1 CAC
INDY z Královských mlýnů
Jaromír Ciesla
VD2

Třída vítězů

FLAVIO GOLD od Zlatého Roxe
Zdeňka Matoušková
V1 CAC

Psi, Ruby

Třída veteránů

DYLAN Canis Satelles
Božena Grzesik
V1 BOV

Psi, Tricolor

Třída štěňat

BOCCACIO Bonnie Fable
Radka Rokytová
VN1

Třída mladých

FANTASTIC ELLIOT Maria Valley
Jitka Kyseláková
V1 CAJC
QUANTICO Spanilá věž
Ivana Drlíková
V2

Třída vítězů

CASPIAN FINN z Královských mlýnů
Radka Bartmanová
V1 CAC
Clopsville NEVADA
Lenka Poláková
Nepřítomen

Třída veteránů

LADYKILLER Zlodziejska Zgraja
Anna Weiss-Fober
V1
KENZO TERNO z Kamilkové zahrady
Zdeňka Matoušková
V2