Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit
Tato stránka je privátní !!!

Vážení členové již od 30.4.2021 bude možné volit členy nového výboru klubu a členy revizní komise. Volby proběhnou v termínu 30.4.2021 00:00 hod – 2.5.2021 23:59 hod. Pročtěte si předem vizitky kandidátů, najdete je na klubových stránkách a poté i u volebních lístků. Volit může jen oprávněný volič (tj. člen klubu, který má k 29. 4. 2021 zaplacené členské příspěvky na rok 2021)  a to po přihlášení do svého profilu na klubových stránkách (tlačítko Volby). Ze stránek klubu obdržíte také upozorňující e-mail o začátku voleb. Pokud ho neobdržíte nejpozději 30.4.2021, zkontrolujte si, prosím,  spam/ nevyžádanou poštu.

Volit může každý jen jednou a volbu není možné dodatečně měnit. Volby budou dvě – nejprve zvolíte 1-7 kandidátů do Výboru/ předsednictva klubu, potom 1-3 kandidáty do Kontrolní a revizní komise. Vaše volba bude anonymní (systém automaticky zaznamená, že jste volili a kdy přesně, ale vaše hlasy kandidátům připíše anonymně a nebude je spojovat s vaším jménem).

Neoficiální výsledky budou zveřejněny na stránkách klubu bezprostředně po ukončení hlasování, tj. 3.5.2021 00:00 .

Nastane-li situace, že do orgánů spolku by bylo shodou platných hlasů zvoleno více členů, než kolik členů má ten který orgán mít, volební komise při shodě u nejnižšího počtu těchto hlasů vyhlásí veřejnou volbu, která určí který z těchto kandidátů má největší podporu řádných členů a tím (těmi) kandidátem (kandidáty) doplní orgán spolku.

Za oficiální budou prohlášeny v okamžiku, kdy je zkontroluje a publikuje Volební komise, nejpozději však 10.5.2021

Děkujeme předem za Vaši účast ve volbách

Za Volební komisi Jitka Vondráková