Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Oznámení pro členy klubu

Ektronická členská schůze

Datum: 1.2.2021 | Zhlédnuto: 160x

Vážení členové,

Letošní rok bude pro náš klub rokem volebním, a to navzdory tomu, že v loňském roce situace kolem Covid-19 neumožnila většinu našich setkání, a tedy ani svolání Schůze členů, která volbám obvykle předchází.

Protože volby jsou plánovány na jaro letošního roku a termín konání nechceme ohrozit nejistým vývojem epidemiologické situace, rozhodlo Předsednictvo klubu o tom, že vyhlášení termínů, odsouhlasení volební komise, představení kandidátů i samotné volby proběhnou elektronickou formou. Jsme přesvědčeni, že tento návrh Předsednictva uvítáte – naprostá většina z vás elektronicky s klubem již komunikuje, všichni jste zaregistrovaní na klubových stránkách prostřednictvím svého emailu a značnému zájmu členů se těší i online webináře, které pro vás organizujeme.

Abychom byli schopni podniknout veškeré potřebné kroky včas, zejména zajistit spolehlivé technické řešení pro anonymní hlasování registrovaných členů, prosíme o vyjádření vaší podpory výše uvedenému návrhu Předsednictva prostřednictvím formuláře ZDE v termínu 1. – 5. 2. 2021. 

Předem děkujeme a věříme, že i když společně posouváme Klub do doby datové, bude brzy opět příležitost k osobnímu setkání na některé výstavě a na klubových akcích.  

Jitka Kratochvílová

místopředsedkyně a jednatelka Cavalier King Charles Spaniel klubu Čech, Moravy a Slezska

 

 

odkaz: https://forms.gle/5e9LtinHoqqt54gM9


Aktuality
Onemocnění páteře a zad MVDr. Jan Čučka
5.3.2021 09:16

... přejít na aktuality