Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Sídlo klubu:

Cavalier King Charles Spaniel klub Čech, Moravy a Slezska

Na dílech 807/6
141 00 Praha 4
Czech Republic

Korespondenční adresa:

Teplýšovice 94
256 01 Benešov


Dvorana slávy našich kavalírů

Tato část klubových webových stránek má tři části a slouží k prezentaci nejúspěšnějších psů a fen na klubových a speciálních výstavách, kavalířích sportovců se složenými zkouškami z výkonu a dlouhověkých veteránů.


Do Dvorany slávy jsou psi zařazováni následujícím způsobem:

  • Vítězové klubových a speciálních výstav jsou do sekce Dvorana slávy přidáváni automaticky vždy po zveřejnění výsledků z výstavy.
  • Kluboví šampioni jsou přidáváni jednou ročně a to přibližně v termínu vydání klubové Ročenky. Přidáni budou pouze ti psi, jejichž majitelé zaslali žádost a příslušné dokumenty jednateli klubu.
  • Kavalíří sportovci jsou přidáváni jednou ročně a to přibližně v termínu vydání klubové Ročenky. Přidáni budou pouze ti psi, jejichž majitelé zaslali žádost a příslušné dokumenty jednateli klubu.
  • Kluboví veteráni jsou přidáváni jednou ročně a to přibližně v termínu vydání klubové Ročenky. Přidáni budou pouze ti psi, jejichž majitelé předvedli veterána po dosažení stanoveného věku některému z členů klubového výboru a zaslali žádost a příslušné dokumenty jednateli klubu.

 

Žádosti je potřeba zasílat vždy nejpozději do konce ledna a musí se týkat ocenění, splněných zkoušek nebo dosažení stanoveného věku v průběhu předešlého roku.

Výstavní kavalíři

Tituly Vítěz klubové nebo speciální výstavy a Klubový šampion patří mezi ty nejcennější a majitelé kavalírů si jich také nejvíce váží. Tato ...

... více na: Výstavní kavalíři

Kavalíří sportovci

Kavalír King Charles španěl sice patří mezi společenská plemena, ale neztratí se ani na poli pracovním. Tato stránka slouží k prezentaci psů a fen, ...

... více na: Kavalíří sportovci

Kluboví veteráni

Zdravý a krásný veterán je opravdovým pokladem v chovu každého plemene, a protože náš klub si těchto jedinců velmi váží, také je rád a se ctí ...

... více na: Kluboví veteráni