Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Sídlo klubu:

Cavalier King Charles Spaniel klub Čech, Moravy a Slezska

Teplýšovice 94
256 01 Benešov
Czech Republic

Korespondenční adresa:

Teplýšovice 94
256 01 Benešov


Členství v klubu

Členem klubu se může stát každý občan ČR i jiného státu, který souhlasí se stanovami klubu, řády, které klub vydal a má chovatelské úmysly v souladu s chovatelskou etikou. Podmínkou pro vstup do klubu je u uchazeče o členství také věková hranice patnáct let.


Uchazeč o členství vyplní přihlášku do klubu, zašle ji na adresu vedoucí členské základny a na klubový účet uhradí registrační poplatek. Členem klubu se stává po splnění obou podmínek, tedy po zaplacení příspěvku a odeslání vyplněné přihlášky a po schválení svého členství výborem klubu.

Členové klubu dostávají jedenkrát ročně klubovou Ročenku, která obsahuje souhrn především chovatelských, ale i dalších údajů a výsledků za předchozí rok.  Členům klubu je k dispozici kvalitní chovatelský servis, slevy na různých klubových akcích, možnost prezentovat fotografie chovných fen a plemeníků na klubových stránkách, možnost aktivně se účastnit na ozdravném chovatelském programu apod.

Začínajícím chovatelům doporučujeme, aby se na našem webu seznámili se standardem plemene, prostudovali náš zdravotní program, nahlédli do sekce "Klub Dokumenty ke stažení", kde najdou veškeré důležité dokumenty, klubové řády a tiskopisy. V sekci "Kontakty" zase naleznou adresy na členy vedení klubu, na které se můžou obrátit s dotazy.

 

 

Přihláška do klubu
(pdf, 156,8 kB)