Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

PŘIHLÁŠKA NA WEBINÁŘ 3 TIPY, JAK ZLEPŠIT KOMUNIKACI SE PSEM

Jak zlepšit porozumění a omezit nedorozumění mezi psem a člověkem poradí Michaela Drábková.

Datum: 21.1.2024 | Zhlédnuto: 115x

PŘIHLÁŠKA NA WEBINÁŘ 3 TIPY, JAK ZLEPŠIT KOMUNIKACI SE PSEM

V běžném soužití se psem i při tréninku nastávají chvíle, kdy si nerozumíme.

Jak zlepšit porozumění a omezit nedorozumění mezi psem a člověkem poradí Michaela Drábková. Webinář, který připravila pro Cavalier King Charles Spaniel klub Čech, Moravy a Slezska proběhne 30. ledna večer.

Dozvíte se, čím se vyznačuje opravdové partnerství mezi člověkem a psem a kde vzniká budoucí problém, aniž by byl vidět. Získáte nápovědu, jak jednoduše získat pejskovu pozornost a podpořit ho k poslušnosti.  Účastníci webináře, kteří mají zájem o její knížku Znaková řeč pro psy, mohou navíc získat řadu bonusů, které je posunou v jejich snaze rozumět si se svým psím parťákem.

KDY: 30. 1. 2024 od 19:00

Délka cca 1,5 hodiny – vč. prostoru pro dotazy a diskusi v závěru webináře

KDE: online

CENA: 200,- Kč / pro členy našeho klubu zdarma

Registrace: https://forms.gle/LbSmNTruZtd6sCKAA

Uzávěrka přihlášek 28. 1. 2024 nebo do obsazení kapacity webináře.

Doporučujeme neváhat, kapacita webinářů se většinou zaplní již před uzávěrkou a bohužel ji není možné dále rozšířit.

Registrace se potvrzují v pořadí, jak byly přihlášky zaslány (u členů s uhrazeným členským příspěvkem na rok 2024) nebo zaplaceny na klubový účet.

Pokud po přihlášení zjistíte, že se nemůžete zúčastnit, prosíme o odhlášení (email: viskova@cavalierclub.cz). Uvolníte tím místo náhradníkům. Děkujeme.

Těšíme se na online viděnou :-)

 

PS: Nezapomeňte se včas přihlásit na online konferenci MET, kam jsme pro vás domluvili výraznou slevu na vstupném (až 1000 Kč proti cenám na webu akce). Vystoupí zde světové špičky v komunikaci se psy a tréninku, ale i v péči o zuby a pohybový aparát psa. Konference proběhne online v březnu a přihlášení budou mít půlroční přístup k nahrávkám všech přednášek – opakovaně se lze vracet ke všem 7 přednáškám, a to v češtině i angličtině, díky profesionálnímu tlumočení. Zvýhodněná nabídka platí jen do 10. 2.

VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLÁŠKA ZA ZVÝHODNĚNOU CENU MET KONFERENCE 2024: https://forms.gle/bkMhtywp4ZNbp4Za9