Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Volby do výboru klubu v roce 2021

Informace k průběhu voleb do výboru klubu v roce 2021

Datum: 1.11.2020 | Zhlédnuto: 371x

 

Vážení členové Cavalier King Charles Spaniel klubu Čech, Moravy a Slezska,

 dovolte mi, abych vás všechny jménem výboru klubu pozdravila a připomněla vám blížící se volby do výboru klubu, které proběhnou v roce 2021.

Vzhledem k tomu, že nevíme, jaká bude příští rok epidemiologická situace, plánujeme volby on-line, tedy tak, aby se mohl každý člen našeho klubu voleb zúčastnit a projevit tak svoji vůli.

Jak a kdy přesně budou volby probíhat, budete včas informováni, zatím domlouváme možnosti; co by bylo ale dobré vykonat v předstihu, je navržení členů výboru a revizní komise v počtu celkem deseti osob. Stávající členové výboru, kteří mají zájem pokračovat v práci ve výboru, budou do voleb nominováni automaticky.

 Člena výboru a revizní komise můžete navrhnout takto:

  1. Navrhovaný člověk musí být starší osmnácti let, být členem našeho klubu minimálně tři roky a s pozicí na kandidátce musí souhlasit.
  2. Je potřeba, aby připravil krátký přehled toho, co by chtěl ve výboru klubu pro majitele a chovatele kavalírů udělat, jakou má vizi, případně které aktivitě by se chtěl převážně při vykonávání funkce člena výboru věnovat. Tuto vizitku by měl doplnit svojí aktuální fotografií.
  3. Jeho navržení musí podpořit minimálně deset členů klubu, kteří potvrdí svůj návrh e-mailem adresovaným předsedovi volební komise. E-mailová adresa musí být stejná, jakou máte uvedenu ve svém profilu na www.cavalierclub.cz.
  4. Volební komise má tyto členy: předseda – Jitka Vondráková, jitka.vondrak@mac.com; členové – Miroslav Fabiánek, chresta447@gmail.com a Miloš Kopecký, kopecky_milos@centrum.cz.
  5. Konečná podoba kandidátky bude připravena v březnu 2021, do té doby je možné navrhovat uchazeče o práci ve výboru klubu a v revizní komisi.

 Milí přátelé, své kandidáty volte pečlivě a po důkladném zvážení. Práce pro nás chovatele a majitele kavalírů je časově náročná, odpovědná a málokdy členy klubu oceněná, ale na druhé straně je to funkce čestná a měl by ji vykonávat člověk laskavý, zkušený a organizačně zdatný.

Těšíme se na vaše návrhy a doufáme, že se příští rok budeme moci sejít třeba právě na členské schůzi uspořádané při některé klubové akci.

 Za výbor klubu jednatelka Jitka Kratochvílová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aktuality
Přihlášky se přijímají do 21.7. .2021
16.7.2021 13:48

... přejít na aktuality